Gönderen Konu: NÄ°ZAMÄ°YEDEKÄ° BANK  (Okunma sayısı 1353 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
NÄ°ZAMÄ°YEDEKÄ° BANK
« : Ağustos 26, 2021, 11:28:49 ÖS »
Video deÄŸil ama baÅŸka baÅŸlık bulamadığım için paylaÅŸtığım bir fıkra:   :)

------------------

Yeni tayin olduğu Alayı denetleyen Albay, nizamiyedeki bankın başında nöbet tutan iki eri görüp “Neden orada nöbet tuttuklarını” sormuş…

“Bilmiyoruz komutanım, eski komutanımızın emri ile sürekli bu banka nöbet yazılır” diye cevap vermiş askerler..

Merakını yenemeyen Albay bir önceki Alay komutanını telefonla aramış ve sormuş, “Valla bilemiyorum” demiş eski komutan, “Epey önceden konulmuş bu nöbet geleneğini biz de devam ettirdik.”

Israrla üç komutan geriye giderek bu nöbeti ilk koyan 80 yaşındaki Emekli General’e ulaşılmış.

“Affedersiniz efendim, ben sizin 30 yıl önce başında olduğunuz Alayın yeni komutanıyım” diye kendini tanıtmış Albay, “Nizamiyedeki bir bahçe bankının başında iki tane nöbetçi buldum.. Bu nöbeti ilk siz koydurmuşsunuz.. Bu bankın özelliği hakkında bilgi lütfeder misiniz?..

Emekli General “Nasıl olur?” demiÅŸ, “Boyası hâlâ kurumamış mı?”   ;D

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: NÄ°ZAMÄ°YEDEKÄ° BANK
« Yanıtla #1 : Ağustos 26, 2021, 11:57:56 ÖS »
Forever Young, Laura Branigan

6.085.028 görüntüleme, 8 Nis 2007

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : Ağustos 27, 2021, 12:04:22 ÖÖ »
Bir Daha!

Bee Gees - I Started A Joke (Live-HQ)

20.252.724 görüntüleme   11 Nis 2009

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #3 : Ağustos 27, 2021, 02:55:40 ÖÖ »
Video deÄŸil ama baÅŸka baÅŸlık bulamadığım için paylaÅŸtığım bir fıkra:   :)

------------------

Yeni tayin olduğu Alayı denetleyen Albay, nizamiyedeki bankın başında nöbet tutan iki eri görüp “Neden orada nöbet tuttuklarını” sormuş…

“Bilmiyoruz komutanım, eski komutanımızın emri ile sürekli bu banka nöbet yazılır” diye cevap vermiş askerler..

Merakını yenemeyen Albay bir önceki Alay komutanını telefonla aramış ve sormuş, “Valla bilemiyorum” demiş eski komutan, “Epey önceden konulmuş bu nöbet geleneğini biz de devam ettirdik.”

Israrla üç komutan geriye giderek bu nöbeti ilk koyan 80 yaşındaki Emekli General’e ulaşılmış.

“Affedersiniz efendim, ben sizin 30 yıl önce başında olduğunuz Alayın yeni komutanıyım” diye kendini tanıtmış Albay, “Nizamiyedeki bir bahçe bankının başında iki tane nöbetçi buldum.. Bu nöbeti ilk siz koydurmuşsunuz.. Bu bankın özelliği hakkında bilgi lütfeder misiniz?..

Emekli General “Nasıl olur?” demiÅŸ, “Boyası hâlâ kurumamış mı?”   ;D
;D

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : Ağustos 31, 2021, 11:27:28 ÖS »
Kaçış Planı | Sylvester Stallone

Eski bir Stallone filmi ama zaman zaman atlatarak da olsa seyrederim:

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #5 : Eylül 01, 2021, 12:22:35 ÖÖ »
Bu filmi hatırladım. 80'ler ve 90'larda çok güzel aksiyon filmleri olurdu. Arnold'un Mars'ta geçen Gerçeğe çağrı filmi güzeldi. Tango ve Cash'i sinemada izlemiştim.