Gönderen Konu: YOUTUBE VİDEOLARI  (Okunma sayısı 48956 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: YOUTUBE VÄ°DEOLARI
« Yanıtla #180 : Şubat 05, 2021, 01:26:23 ÖÖ »
Kid on The Mountain Celtic Heart -feat. Máiréad Nesbitt Celtic Violinist & Harp Twins

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #181 : Şubat 05, 2021, 01:43:10 ÖÖ »
Benim kedinin de kuru mamalar ile ilginç bir pozu var ama fotoğraflarını Android telefondan Masaüstüne aktarmayı beceremedim bir türlü:

Evet, paylaş seçeneği var ama önceden Windows telefon kullanırken kablo ile aktarabiliyordum ama bu telefonda o kablo yok.
Mail'e gönder desek, 20 karakterli ÅŸifreyi yazamıyorum cep tele, çünkü klavye küçük geliyor  ;D

Beceremedim, eved.  ::)
Peki kedin hiç doğum yaptı mı?

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #182 : Şubat 05, 2021, 02:25:09 ÖÖ »
Yok hiç doğum yapmadı, hatta "Bir kere anneliği tatsın" düşüncesiyle çok bekledim ama bulabildiğim damat adayları hep 1 yaşında acemiler olup sonuç çıkmadı.

Sadece bir defa büyük erkek bir Ä°ran kedisi buldum bende bir hafta kalacak, ama ne yazık ki damadın geldiÄŸi sabah bizimkinin kızışması bitti ve tam 1 hafta boyunca kendisinin 2 katı büyüklüğünde olan erkek kediyi hayatından bezdirdi  :)

Centilmen erkeği bulunca, onu koltuk altına saklanmak zorunda bıraktı, kedicağız yattığımda yanıma gelince yine kovaladı.

Hatta, bir hafta sonunda sahibesi seyahatten dönüp aÅŸağıya gelip beni aradığında, erkek kediyi kutusuna koymak için elimi uzattığımda vurmadan pençe gösterdiÄŸinde, benim kedoÅŸ öyle bir üstüne saldırdı ki, erkek ama centilmen, diÅŸi kediye el kaldırılmaz diyerek yaldır yaldır kaçtı.  :)
Sonuçta, sahibesi eve çıkıp alıp götürdü damadı.

En son 2 sene önce Vet. muayenesinde memelerinin altında sertlikler var teşhisi konunca karnının baştan sona kesildiği büyük bir ameliyata girdi ve bu arada kısırlaştırıldı bebişim.
Neyse ki o alınan parçaların tahlilinde  olumsuz bir ÅŸey çıkmadı.  :)

Ondan sonra sağlığı gayet yerinde kedoşumun, canım benim: Tam 12,5 yıldır benimle ve 14 yaşına gireli aylar oldu..
« Son Düzenleme: Şubat 05, 2021, 02:29:05 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #183 : Şubat 05, 2021, 02:52:21 ÖÖ »
Baskın karakteri varmış:) 12.5 yıl. Evlat gibi olmuştur, ailenin bir ferdi diyebiliriz. Birlikte daha nice yıllar geçirmeniz dileğiyle.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #184 : Şubat 05, 2021, 03:39:59 ÖÖ »
TeÅŸekkürler, "Donma Noktası" isimli filmi dün sabaha karşı 27.dakikasında bırakmıştım, devamını seyredeyim artık.  :)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #185 : Şubat 05, 2021, 11:07:11 ÖÖ »
Fllm izlemek zevkli ancak kendimi dizilere kaptırınca eskisi gibi filmlere vakit ayıramıyorum. Bu izlediğin film İspanyol intikam filmiyse şunu da öneririm. Sonunda şaşırmıştım.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #186 : Şubat 07, 2021, 01:58:44 ÖÖ »
Kadın Milli Basketbol takımımızın 2021 Avrupa Åžampiyonasına katılmasının sevincini dün akÅŸamli FB-GS maç sonucu gölgelese de aradaki açığı youtube'da müzik videolarıyla destekleyip ÅŸimdi önerdiÄŸin filmi seyretmeye baÅŸlıyorum.   :)

Edit Akbayram: Finali ile evet, ÅŸaşırtıcı oldu.  :)
« Son Düzenleme: Şubat 07, 2021, 03:46:58 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #187 : Şubat 07, 2021, 02:30:26 ÖÖ »
Ne tarz filmleri sevdiğini bilmiyorum ama bakalım beğenecek misin? İspanyol polisiye-intikam filmlerini seviyorum.

Cem Karaca ölüm yıldönümü. 8 Şubat 2004. Gülhane konserinden. Ekleme: Bugün 7 Şubat. Günleri karıştırdım:)

« Son Düzenleme: Şubat 07, 2021, 02:46:48 ÖÖ Gönderen: Metality »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #188 : Şubat 09, 2021, 11:03:57 ÖS »
Keşke hep böyle sesinin ve müziğinin güzelliğiyle kalsaydın, Hannah Montana = Miley Cyrus:

The Climb

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #189 : Şubat 10, 2021, 12:18:27 ÖÖ »
Super Bowl finali öncesi konseri vardı. Stad kapasitesi ne kadar bilmiyorum ama Covid nedenyile sınırlı sayıda taraftar izledi.

Yaklaşık 24 bin kiÅŸi.  https://i.hizliresim.com/tyNMir.png

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #190 : Şubat 11, 2021, 06:41:41 ÖS »
Sadece sahaya paralel sol alt tribündekiler mesafeye dikkat etmiş görünüyor ama belki çekim açısından böyle çıkmıştır..

Bu arada, kimleri görüyorum Miley Cyrus sahnede,  adeta bir basketbol veya volley oyuncusu gibi omuzlar ve kollar geliÅŸmiÅŸ; Yakışmıyor iÅŸte bu tarz müzik, bu tip..
Yine de Super Bowl finaline kapak atmayı baÅŸarmış ve bir ÅŸekilde ekmek parasını çıkarıyor  :)
--------------

Roa - Winter Magic

(Karla kaplı ormanın üzerinde drone ile alınan güzel manzara eşliğinde enstrümental müzik)

« Son Düzenleme: Şubat 11, 2021, 06:50:48 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #191 : Şubat 11, 2021, 07:58:45 ÖS »
FB resmi sitesinden: "Letonyalı uzun oyuncumuz Kristine Vitola ile yollarımız ayrılmıştır."

"Geç bulup çabuk kaybetmek" üzerine ÅŸu ÅŸarkıyı gönderiyoruz netekim  ;D

Ha, bu konuda bir ÅŸarkı da daha vardı ama ÅŸu mealde söz konusu deÄŸil, o ÅŸarkı  Taurasi için geçerliydi zamanın behrinde..

Ayrılanlar için - Timur Selçuk:                   

NOTE: Şarkıdaki "Sevişmelerimiz" deyimi hariç tüm sözler Kristine Vitola için cuk diye oturur.
Bu oyuncuyu, takımının İzmit Bld. ile oynayıp elendiği ELW turundaki eforundan dolayı aldılar ama bu efor zaten bir işe yaramamıştı, o zaman da yazmıştık bunu...

Olay bundan ibarettir, arz ederim.

« Son Düzenleme: Şubat 12, 2021, 12:50:17 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #192 : Şubat 12, 2021, 03:24:50 ÖÖ »
Miley Cyrus dediÄŸin gibi kendi olmalı. O kıyafet, saç ÅŸekli ve dilini çıkarmalar kendi tarzı deÄŸil.  Timur Selçuk paylaşımını görünce zamanında ne deÄŸerli sanatçılarımız varmış.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #193 : Şubat 13, 2021, 08:12:58 ÖS »
Bebek gibi aÄŸlayan papaÄŸan:

Bu siteyi yeni keşfettim derken, zaten geçen hafta baktığımda 10,5 milyon üyesi varken an itibariyle 11 milyon olmuş.

Ancak, "Hello Everyone" dedikten sonra devamında "This is your daily dose of Internet"  derkene öyle bir ses tonu kullanıyor ki perme periÅŸan ediyor insanı, kendine baÄŸlıyor  ;D

Bird Sounds Exactly Like Crying Baby       

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #194 : Şubat 14, 2021, 01:50:39 ÖÖ »
Birine dinletsen bebek ağlaması der. Bire bir kopyalamış:)