Gönderen Konu: YOUTUBE VİDEOLARI  (Okunma sayısı 48978 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: YOUTUBE VÄ°DEOLARI
« Yanıtla #195 : Şubat 16, 2021, 12:42:23 ÖÖ »
Sash!-Adelante (Dance Video)

38.583.201 görüntüleme • 17 Haz 2019

« Son Düzenleme: Şubat 16, 2021, 12:53:11 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #196 : Şubat 16, 2021, 08:47:45 ÖS »
Listede 70'li yıllar yıldızlar topluluğu gibi.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #197 : Şubat 17, 2021, 06:26:11 ÖS »
Listede 70'li yıllar yıldızlar topluluğu gibi.

Güzel bir nostaljik paylaşım  :)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #198 : Şubat 17, 2021, 07:55:04 ÖS »
Kontes kedimin kuru mamalarla yaptığı bir sanat çalışması ve objektif'e yakalanınca suçlu bakışı 😄

Sahneyi ben düzenlemedim, kesinlikle o yaptı 😀

"Kimsesiz bir yavru gibi, kucağında uyuyayım"  :)

(Note: Evet, sonunda becerdim foto aktarmayı)  :D
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2021, 07:57:58 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #199 : Şubat 17, 2021, 08:26:33 ÖS »
Kedi ve köpeklerin suçlu bakışı çok komik oluyor. 2. fotoğrafta tombik gözüküyor. Bu soğuk havada mamasını yemiş ve keyif yapıyor. İş yok, okul yok Hayat ona güzel:)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #200 : Şubat 17, 2021, 08:52:50 ÖS »
Her iki foto da yeni, çok iri deÄŸil ama göbiÅŸ iyi; Yan yattığında böyle büyük görünüyor  :)
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2021, 08:55:01 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #201 : Şubat 17, 2021, 09:40:19 ÖS »
Şanslı kedi. Sayende yuvası var ve aç değil. Keşke imkanı ve ortamı olan herkes 1 hayvan sahiplenip baksa. Dışarda bu soğukta hayvanları görünce üzülüyorum.

Haftanın delisi:)  https://twitter.com/KediOzelHarecat/status/1361234269956374531

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #202 : Şubat 17, 2021, 10:21:38 ÖS »
Kesinlikle haklısın, orta okuldan iken kedi sevgisi edindim ve sokaktan aralıklar ile iki yavru kedi aldım:

Birincisi erkek kedi idi, ilk kızgınlığında kaçıp gitti ve bir daha da geri gelmedi.
İkinci kedoşum, taşınırken kamyonda kucağımda idi ve o da durduğumuzda kaçıp gitti..

İşte yıllar sonra bu kedoş bana teklif edildiğinde kabul ettim, hatta anahtar teslimi oldu: Kutu+Mama kabı+Su kabı+traş edilmiş+kuru mama..

Problem? Tüyü dökülüyormuş!

Evet, tüyü dökülüyor, her kedinin tüyü dökülür!

Gayet de yıllardır tüyü dökülse de yanımda yatıyor, hiç sorun yok.

Hatta bir kere gittiğim birahanede doğum yapmış kedoşun kaçışan yavrularından birini alıp getirmiştim ama 3 gün sonra sabah işe giderken yazın giydiğim pantolunun üzerinde bol miktarda pire görünce yavruyu götürüp annesine geri verdim ve evi komple ilaçlattım ama o zamanlar adım başı vet klinik yoktu.

Şimdi, evimin karşısında vet var..

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #203 : Şubat 17, 2021, 10:37:08 ÖS »
"Kimsesiz bir yavru gibi kucağında uyuyayım",  her ne kadar ÅŸarkıda "kucağında aÄŸlayayım" diyorsa da bu ÅŸarkıyı kedoÅŸuma armaÄŸan ediyorum netekim  :D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #204 : Şubat 18, 2021, 01:36:09 ÖÖ »
Kedine şarkı armağan edip çok şimartma diyeceğim ama kediler zaten şimarık olur. ;D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #205 : Şubat 20, 2021, 10:59:03 ÖS »
Bu şarkıyı söyleyen Ömür Kılıçaslan evinin balkonundan düşüp öldü maalesef. Çağlama'nın mucidiydi. https://eksisozluk.com/caglama--1038300

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #206 : Şubat 21, 2021, 10:55:57 ÖS »
Ömür Kılıçarslan ismi yabancı gelmedi ama bir an hatırlayamayınca google yapıp EkÅŸi Sözlük gelip ona bakarken gözüm sol baÅŸlıklara kaydı ve FB-Göztepe maçını gördüm, oradan sonucu anlamayınca Bein sports sitesine gidince 0-1 yenildiÄŸimizi gördüm.  >:(

Ne desem bilemiyorum, Futbolu takip etmediğim için bu akşam maçtan haberim yoktu.
Olmuyor, olamıyor: Kimi branşlarda para ile gelen başarı kimilerinde gelmiyor işte:

Bayern Münih, Barselona, Liverpol kendi sahalarında yenilip duruyorlar bu sezon, youtube özetlerinden gördüğüm.
Ancak, bu takımların yıllardır süregelen başarılarıyla bizim sürekli başarısızlıklarımız örtüşmüyor futbolda.

Bu gün youtube'a baktığımda kalecimiz Altay Bayındır ile Tivibu spor video önerisi gördüm ve elbette bakmadım!
Artık yıllardır TV seyretmediğim için mesela eskiden de FB TV'de sürekli FB futbol takımının antremanlarında kakara kikiri şov programları filan!
Galibiyet halinde hele deplasmanda ise daha hemen takım otobüsünde başlayan kahkahalar, hava alanında takip etmeler, uçakta filan..

Tamam sevinin ama sanki ÅŸampiyon olmuÅŸ gibi bu havalar nedir?

Bunları başka takım oyuncuları seyredip gelecek maçlar için dolmuyor olabilirler mi?

Maddi olarak başkan Jef Brezos'da gelse bu futbol takımının düzelmeyecek bir şeyleri var!

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #207 : Şubat 21, 2021, 11:33:08 ÖS »
Zafer Hoca'dan 2 kısa Motosiklet dersi ekleyeyim:

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #208 : Şubat 22, 2021, 12:46:31 ÖÖ »
https://twitter.com/fbkacyiloldu/status/1363549243915575298

Fenerbahçe bağışıklık sistemini de çökertecek. Kendi sahamızda 5. mağlubiyetimiz. Aslında kadro iyi ama bir türlü iyi hoca bulamadık. Erol Bulut kendisine verilen şansı iyi değerlendiremedi.

Motosiklet deyince Aklıma Altın elbiseli adam  geldi. Kendisini takip etmezdim ama videolarına denk gelmiÅŸtim. Ä°zmir'den Ä°stanbul'a taşınan bir arkadaşım kendisiyle tanışıp vakit geçirmiÅŸ. Çok iyi biriydi demiÅŸti. BaÅŸka birinin hatası yüzünden ölmek üzücü.

https://www.cnnturk.com/turkiye/o-kazanin-raporu-aciklandi-altin-elbiseli-adamin-kusuru-yoktu

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #209 : Şubat 23, 2021, 10:30:45 ÖS »
Ekonomistlerin bile diline düştük  :(

Barkın Bayoğlu - Altın Elbiseli Adam, anlatımlarını çok severdim ve kanalına abone idim, vefat haberini duyduğumda çok üzülmüştüm..
 -----

I Will Always Love You  (Fenerbahçem) - - Whitney Houston (Alyona cover)