Gönderen Konu: YOUTUBE VİDEOLARI  (Okunma sayısı 48973 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: YOUTUBE VÄ°DEOLARI
« Yanıtla #270 : Nisan 16, 2021, 08:29:43 ÖS »
Ä°lhan Ä°rem - Yazık Oldu Yarınlara   

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #271 : Nisan 17, 2021, 01:06:18 ÖÖ »
Devamını getireceÄŸim. 2. filmi 4 sene önce indirmiÅŸim. Artık izlemem gerek:)  https://imgbox.com/zvCqhAPS

Ayna grubu ve Erhan Güleryüz zamanında çok güzel şarkılar yapardı. Eski şarkıları zaten süper. 2010'lu yıılardan beğendiğim bir şarkısını paylaşayım. Bu şarkı nasıl tutmadı anlayamadım.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #272 : Nisan 18, 2021, 10:05:21 ÖS »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #273 : Nisan 20, 2021, 12:07:48 ÖS »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #274 : Nisan 20, 2021, 10:58:04 ÖS »
EkÅŸi sözlükte  Bas gitara savaÅŸ açılmış bir baÅŸlık gördüm ve orada yazar olmadığım için senin burada yayınladığın mükemmel bir bas gitar uygulamasını tekrar hatırlıyorum.  :)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #275 : Nisan 21, 2021, 02:17:54 ÖÖ »
Onlar hiçbir şeyi beğenmiyorlar zaten. İlginç olan bu kibirli, kompleksli ve somurtkan kişilerin çoğunun boş beleş ve vasıfsız kişilerden oluşması. Kendi hayatlarındaki eziklik ve memnuniyetsizliklerini hiçbir şeyi beğenmeyerek gösteriyorlar. Yine de güzel şeyler yazan az kişi kalsa da onların mesajlarını okumak keyifli. Trollerin mesajları görünce engelliyorum ya da o mesajı tam okumadan diğer mesaja geçiyorum.

Sen orada çok rahat yazar olursun. Düzgün Türkçe kullanımın, genel kültürün var ve spordan anlıyorsun. Hesabın varsa ilgilendiğin başlıklara yaz ve sırana bekle bir gün elbet yazar olursun. Ben ilk hesap açtığımda bir yazar bana çaylakken sakın polemiğe girecek şeyler yazma ve bilgi bazlı mesajlar yaz demişti. Ben de 10 tane mesaj yazdım. Onlardan biri şuydu:

https://eksisozluk.com/entry/11348262

Arjantin formam yok. Salladım:)) 

Bas gitarda ÅŸu kanal çok güzel. 
Ä°lginç bir denemesi: 

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #276 : Nisan 22, 2021, 09:39:03 ÖS »
Bence her iki paylaşımın da güzel ama senden bağımsız olarak, 2. videonun kapak resmi "Bence" olmamış, içerikle uyumlu deÄŸil.  :)
-----------------
EkÅŸi'de hesabım yok, hatta ilk rastladığımda "Yahoo!, ne kadar çok küfür var burada" demiÅŸtim  :)

Sorun sadece küfür deÄŸil elbette, en basiti ben bir motosikletçi olarak sokak köpeklerinden çok çektim, sadece Ãœlkemizde deÄŸil ayrıca Gürcistan ve Rusya'da; Ä°ran hariç çünkü orada köpek yasak netekim  :)

Beni bırakalım, ülkemizde sokak köpekleri tarafından öldürülen yetiÅŸkinler ve hatta çocuklar oldu ama birileri "Ama biz onların yaÅŸam alanlarına ev yaptık da ondan oluyo" dediklerini gördüğümde, sokak köpekleri ile vahÅŸi hayvanları eÅŸ tutanlara zerre tahammülüm olamazdı ve eÄŸer ekÅŸi üyesi olsam zaten direkt atılırdım.  >:(

--------

Tam bir yıl sonra gördüm ama dinlediğimde gözlerim yaşardı:

Çanakkale Türküsü - Boğaziçi Caz Korosu - İstanbul Sabiha Gökçen

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #277 : Nisan 22, 2021, 10:08:59 ÖS »
İki Keklik - Yedi Karanfil (Esen Müzik)

Hayranım şu saz çalışa, hele başlangıçta (00:25) müziğe sazın girişi yok mu beni benden alıyor, harikulade:

------------------------

Yine mükemmel Türk-Pop şarkısı şeklinde aranje edilmiş bir şarkı: (Bir daha)

Gesi Bağları (Kubat) (Yedi Karanfil) - Esen Müzik

« Son Düzenleme: Nisan 22, 2021, 11:33:41 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #278 : Nisan 22, 2021, 11:02:18 ÖS »
Amerika Sohbetleri (Youtube Kanalı)

Arabada Aşı Oldum! Pfizer 2. Doz Yan Etkileri:

« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2021, 10:56:05 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #279 : Nisan 23, 2021, 04:21:26 ÖÖ »
2. doz aşın ertelenmez umarım. Benim bi yakınım 2. doz aşı için gittiğinde aşı kalmamıştı, ertelendi. Aydın Örs'ün de ertelenmiş.

https://twitter.com/UMTAVC/status/1384837026114154498

iki keklik türküsünü doğa için çal organizasyonunda da söylenmişti. Böylece bu güzel türkü daha çok kişiye ulaşmış oldu. :) Şu down sendromluu kardeşimiz de kendini bağlamaya verip ilgilenecek bir şey bulmuş. Ne güzel.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #280 : Nisan 24, 2021, 10:12:45 ÖS »

Sinovac nam aşıya zerre güvenmiyorum çünkü bilimsel bir dergide Faz3 sonuçları halen yayınlanmadı.

Oysa Rus'ların Sputnik V aşışı sonuçları hem yayınlanmaya başladı ve kimi Avrupa ülkeleri talepte bulunmaya başladılar bu aşı için.
Yani, Rus aşısı bulsak da olsak çünkü diğer spor dallarını bilmemekle beraber artık en azından Rusya Kadın Basketbol ligi F4'ünde tribünlerin tıklım tıklım dolu olmasına izin veriliyor:

24 Nisan 2021 Saat 15:00, UMMC Ekaterinburg - Dinamo Kursk Maçından bir enstantane, fondaki tribünlerde:

--------------------------

PaylaÅŸtığın kardeÅŸimizin baÅŸarısı takdir edilesi gerçekten.  :)

Cahit Berkay - Ağrı Dağı Efsanesi { Seyyare }

« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2021, 06:33:54 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #281 : Nisan 24, 2021, 10:35:36 ÖS »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #282 : Nisan 25, 2021, 02:20:25 ÖÖ »
Bu Rus aşısı markette bile satılıyormuÅŸ. Ä°steyen alıp aşı olabiliyor. Cska-Fenerbahçe maçında da tribünlerin çoÄŸu doluydu. Biz aşılamada yavaÅŸ kaldık maalesef.  Yeni Zelanda'da ise: https://twitter.com/serhatucak/status/1386065781457358848

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #283 : Nisan 26, 2021, 08:22:39 ÖS »
Gün İtibariyle:

- Rus yapımı Sputnik V aşısının Türkiye'de de üretilmesi için ön anlaÅŸma imzalanmış  :)
(Reuters haber ajansının son dakika haberi ibaresiyle yayınladığı açıklamada Rusya’nın Sputnik V isimli corona virüsü aşısı Türkiye'deki Viscoran İlaç fabrikaları tarafından üretilecek.)

- Motoru satmasam atlar Rusya'ya giderdim madem marketlerde satılıyorsa, öyle uçanaan filan gidemem, fobi var, hele ki son aylarda motoru patlayan 2 yolcu uçağını gördükten sonra  :)

- Çin'in aşıları kendi vatandaÅŸlarına kullanmasından dolayı bize göndermediÄŸini ve elimizde sadece 8 milyon Sinovac aşısı kaldığını SaÄŸlık B. Fahrettin Koca açıkladı. Demek ki 2.doz aşı ÅŸinanay olacak:  ;D

Muazzez Ersoy - Kalenin Bedenleri (Åžinanay yavrum ÅŸinanay) - ( Official Audio )

« Son Düzenleme: Nisan 26, 2021, 08:25:07 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #284 : Nisan 27, 2021, 04:02:24 ÖS »
 RuÅŸ aşısını andın nihayet bize de gelecek:) Tabii zaman gerek. Ruslar her ne kadar Sovyetler BirliÄŸi dönemindeki gibi süper güç olmasa da bir ÅŸekilde etkinliÄŸini sürdürüyor. Onların başında da baskıcı bir lider var ama en azından bilimden kopmuyorlar. Aşı ürettiler, aşıya çok rahat ulaşıyorlar ve sporcuları aşılandı. Bizim kulüp aşı için baÅŸvuru yapıyor ama cevap bile yok. Zaten aşı da az kalmış.

Linkini verdiğim belgeseli izledim. 2-3 derece sıcaklıklar bile eko sistemi bozarken 50 sene sonra yaz sıcaklarında insanoğlu dışarı nasıl çıkacak? Özel kıyafetler giyeriz artık. Bir yandan üzülüyorum ama diğer yandan gelişmiş ülkeler bile küresel ısınmayı yeteri kadar ciddiye almıyorsa Dünya reset atacak ve çok az insan kalacak. Biz bu kıyameti hak ettik.