Gönderen Konu: YOUTUBE VİDEOLARI  (Okunma sayısı 48983 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: YOUTUBE VÄ°DEOLARI
« Yanıtla #315 : Mayıs 17, 2021, 10:22:36 ÖS »
Coldplay solistini bir zamanlar kıskanıyordum. :) Beğendiğim kadınlardan biri olan Gwyneth Paltrow ile evliydi.

Bunu bilmiyordum, yani Coldplay'in solistinin kiminle evli olduÄŸunu  :)

Ayrıca, senden bir hayli büyükmüş yaÅŸ olarak an itibariyle  8)
« Son Düzenleme: Mayıs 17, 2021, 10:34:18 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #316 : Mayıs 17, 2021, 11:06:47 ÖS »
70 bin TL'ye karavan.

Çok güzel paylaşım, teÅŸekkürler   :)

Bir de ilk 15 dakika boyunca kulağım söyleÅŸide olmakla beraber gözüm yavru tekir kedideydi  :)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #317 : Mayıs 18, 2021, 01:18:28 ÖÖ »
Alıntı
Ayrıca, senden bir hayli büyükmüş yaÅŸ olarak an itibariyle  8)
Beğendiğim kadınlar dönem dönem değişiyor. Lisedeyken de Nicole Kidman'a aşıktım. Eyes Wide Shut filmindeki haline bitiyordum:) Şimdi de Elçin Sangu çok hoşuma gidiyor. :)

Kediden bahsetmişken, senin kedoşun napıyor? Kışı mı daha çok seviyor yazı mı?

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #318 : Mayıs 19, 2021, 07:06:25 ÖS »

Beğendiğim kadınlar dönem dönem değişiyor. Lisedeyken de Nicole Kidman'a aşıktım. Eyes Wide Shut filmindeki haline bitiyordum:) Şimdi de Elçin Sangu çok hoşuma gidiyor. :)

Kediden bahsetmişken, senin kedoşun napıyor? Kışı mı daha çok seviyor yazı mı?

Lisedeyken ben de Fransız ÅŸarkıcı Sylvie Vartan'a aşıktım, bir dergiden bulduÄŸum portre resmini çerçeveletip yatağımın baÅŸ ucuna asmıştım.  :)

KedoÅŸuma gelince sıhhati gayet yerinde, ama kediler gerçekten çok duygusal davranıyorlar. Bu sabaha karşı filmler filan derken 04:00 gibi yatmak için salondaki koltuÄŸa uzandım çünkü artık tüyleri çok dökülmeye baÅŸladığı için her sene havalar ısınmaya baÅŸladığında yatakta yanıma gelmesin diye böyle yapıyorum ama o daracık yerde bile en ufak bir boÅŸluÄŸu bile affetmiyor  :)
Neyse, uyuyana kadar bu defa hiç okşamadım çünkü çok yorgundum.
Uyanınca da her zamanki klasik yerinde göremedim ama dışarı çıkmam gerekiyordu, bir kaç saat sonra geri döndüğümde yine ortada görünmeyince endiÅŸelenmeye baÅŸladım ve en sonunda nerede yattığını buldum ama seslenmeme raÄŸmen tepki alamayınca  endiÅŸem artmakla beraber ufak bir hareket görünce tamam dedim, bana küsmüş bu gece.  :)
Neyse, yanıma gelince geceki ilgisizliğimi bertaraf ettim.

Gerek önceki ve gerekse  son mesajındaki kedi ve kedi kuÅŸ kapışması videolarına çok güldüm  ;D

Nilüfer videosuna gelince, Nilüfer nam şarkıcı, evet müthiş bir ses ama o dönemdeki değer yargılarına son derece aykırı hareket etti:
Yine o dönemin ünlü erkek ÅŸarkıcılarından piyanist ÅŸantör ve  burnuyla org çalan Rıza Silahlıpoda ile niÅŸanlandı, tamam.
Ancak bir ÅŸeylerden şüphelenen Rıza, Nilüfer'i Mehmet isimli bir müzik yapımcısıyla aynı evde bastı ve Nilifer'i çıplak halde Elbise dolabında yakaladı ve anında niÅŸan yüzüğünü kafasına fırlattı.  8)

80'lerde Rıza Silahlıpoda'dan Bebek Sevgilim  (Sunucu Mehmet Ali Erbil )

« Son Düzenleme: Ağustos 21, 2022, 10:14:52 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #319 : Mayıs 19, 2021, 09:49:42 ÖS »
Pink ft. Nate Ruess - Just Give Me a Reason (Cover) by Daniela Andrade & New Heights

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #320 : Mayıs 20, 2021, 02:51:34 ÖÖ »
KedoÅŸun trip atmış:) KonuÅŸmadan da kendilerini ifade etmeleri ne güzel. Ä°lgilen, besle ve gezdir. Çocuk gibiler. :)  Sylvie Vartan ismini  hatırladım. Burada paylaşımını yapmıştın. Nilüfer'e bak sen, zamanında neler yapmış. Bunu bilmiyordum. Bu konuda Fatma Girik başı çeker heralde. Fatma Girik 16 yaşındayken 38 yaşındaki Memduh Ãœn ile aÅŸk yaşıyor. Ãœstelik Memdüh Ãœn evli ve çocuklu. Bir de bu dönemde Muhterem Nur da sevgilisi. BaÅŸka sözüm yok hakim bey.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #321 : Mayıs 20, 2021, 01:31:05 ÖS »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #322 : Mayıs 21, 2021, 08:31:49 ÖS »
.. Nilüfer'e bak sen, zamanında neler yapmış. Bunu bilmiyordum. Bu konuda Fatma Girik başı çeker heralde. Fatma Girik 16 yaşındayken 38 yaşındaki Memduh Ün ile aşk yaşıyor. Üstelik Memdüh Ün evli ve çocuklu. Bir de bu dönemde Muhterem Nur da sevgilisi. Başka sözüm yok hakim bey.

Fatma Girik ve Memduh Ãœn daha sonra  birlikte yaÅŸadı, bildiÄŸim kadarıyla.
Ama, Muhterem Nur, Müslüm Gürses ile hep beraber oldu diye hatırlıyorum.

Nilüfer'in bunlardan farkı, aynen Sylvie Vartan'a aşık olan  gibi tüm Dünya gençleri gibi Türk gençlerinin de  Nilüfer'e aşık olmasıydı.
Nilüfer'in bahsettiğim olaydan sonra popülalaretisi kısa sürede yok oldu ve yerini Sezen Aksu aldı.

Fatma Girik veya Muhterem Nur ile o dönemdeki Türk gençliği böyle bir sanal aşk yaşamadı.

Olay bundan ibarettir, arz ederim.  :)

« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2021, 08:37:00 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #323 : Mayıs 21, 2021, 08:36:13 ÖS »
Ãœzüldüm.  https://eksisozluk.com/sahibi-olen-6-kedi--6918739?focusto=123495536

Gerçekten ben de üzüldüm, hepsi yetiÅŸkin kediler ve bir gün aniden her ÅŸey tersine dönüyor..  :'(

« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2021, 08:45:50 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #324 : Mayıs 21, 2021, 08:59:09 ÖS »
İlhan İrem - Yazık Oldu Yarınlara

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #325 : Mayıs 22, 2021, 12:24:51 ÖÖ »
Eski ama güzel bir aksiyon  filmi :

https://720pizle.org/izle/dublaj/mission-impossible-ghost-protocol.html

Note: Linkle tek iliÅŸkim filmi seyretmekten ibarettir ve hatta ses çok kısık idi, ÅŸikayetçiyim.  :)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #326 : Mayıs 22, 2021, 03:31:10 ÖÖ »
Oha civciv kedilere iyi alışmış:) Çocukken Görevimiz Tehlike'nin dizisi vardı, çok güzeldi. Keşke yeniden çekilse. A Takımı dizisi de güzeldi.

https://eksisozluk.com/bu-disk-bes-saniye-icinde-kendini-yok-edecektir--1103802

99 yılında İron Maiden ile tanışmadan önce Arabesk dinlerdim. Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay'ın çoğu şarkısını bilirim. Adanalı Ferdi'den gelsin:)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #327 : Mayıs 25, 2021, 05:17:01 ÖS »
Eurovision şampiyonu İtalya olmuş. Şarkı güzel. Solisti ödül alırken "Rock 'n' roll asla ölmez" dedi:)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #328 : Mayıs 26, 2021, 10:12:44 ÖS »
RED KIT / LUCKY LUKE TÃœRK - Bölüm 09 - The Clown Princes   :)

Öneri: 2X hızında seyretmeli.  ;)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #329 : Mayıs 28, 2021, 07:06:40 ÖS »
Eurovision şampiyonu İtalya olmuş. Şarkı güzel. Solisti ödül alırken "Rock 'n' roll asla ölmez" dedi:)

Evet, melodi güzelmiÅŸ  :)

Bunu da kaçırmışım, 24 saat yetmiyor artık, eskiden nasıl da beklenirdi bu yarışma..

Bu gibi durumlarda aklıma hep Mary Hopkins'in "Those were the days my friend" ÅŸarkısı  gelir  :)