Gönderen Konu: YOUTUBE VİDEOLARI  (Okunma sayısı 49234 defa)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
Ynt: YOUTUBE VÄ°DEOLARI
« Yanıtla #435 : Eylül 19, 2021, 01:08:44 ÖÖ »
Hey gidi Anadol. Hacı Murat Ve Anadol candır. :)  Bu filmi izlemediysen tavsiye ederim.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #436 : Eylül 22, 2021, 09:32:36 ÖS »
Hey gidi Anadol. Hacı Murat Ve Anadol candır. :)  Bu filmi izlemediysen tavsiye ederim.

Åžu anda ELW maçı seyrediyorum ama listeme aldım  :)

---------------------

Manfred Mann ” The Mighty Quinn       
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2022, 10:39:10 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #437 : Eylül 27, 2021, 12:29:21 ÖÖ »
KedoÅŸun ne yapıyor? Bu da bizim bahçedeki hasta kedi.  https://imgbox.com/g/sLx2ExG89P

İnsan gibi hapşırıp öksürüyor. Artık kedilere mama vermiyorduk ama bu hasta olunca bizimkiler ilgileniyor. O masanın üstünde uyuyor. :)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #438 : Eylül 27, 2021, 08:15:26 ÖS »
FotoÄŸraflara bakınca saÄŸlam bir Tekir kediye benziyor, bence atlatacak gibi görünüyor bu durumu.  :)

Kontes kedimin tedavisi maalesef başarısızlıkla sonuçlandı ve Vet Hasan bey de yapacak bir şey olmadığını yüzüme söyleyemese de telefonda belirtti.
Artık giderek büyüyen bir yumru ile yaşamak durumunda olduğu gerçeği ile devam edeceğiz..

Hal ve hareketlerinde halen bir olumsuzluk olmasa da artık ne olacağını bilemiyorum.

Ayrıca kedoşumun son çektiklerinden sonra başka bir vet'e götürmekten vazgeçtim, zaten kendisi artık gündüzleri bu korku ile evin 2 karanlık noktasına saklanıyor.
Hatta 2 gün önce mama yerken, markete gitmek için tişort giydiğimi görür görmez hemen kaçıp saklandı.

Bir hafta sonra 15 yaşına girecek, artık sadece yattığımda yanıma geliyor ve sırtını okÅŸadığımda çıkardığı mırmır sesiyle adeta "Beni bir daha o her tarafımı kan revan içinde bırakan yerlere götürme" diyor..  :(

-----------------

Ä°stanbul'u dinliyorum, Cem Karaca

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #439 : Eylül 28, 2021, 01:29:34 ÖÖ »
Götürdüğünde yine korkacak ve acı çekecek. En mantıklı kararı almışsın. Kedi ve köpeklerde bu tür sağlık sorunlarını görünce çok üzülüyorum. İnstagram'da takip ettiğim birinin hasta kedisi. Eklediği videoya şu yorumu yapmış. Videosu:

https://streamable.com/dubr4g

Geçen sene bugünlerde Kedi Coni'nin deri altında elime leblebi kadar bir kist gelmişti. Fakat 10 günde çok hızlı gelişen ve içerden çıkan mürdüm eriği boyutunda bir tümöral kitle ile karşılaştık ve operasyon geçireli bugün 1 seneyi doldurduk 🌱

Patoloji sonucu canımızı sıkan sarkoma idi. Yani kötü huylu, yumuşak doku kanseri. Raporun detayı ve veteriner hekimimizin yönlendirmesi doğrultusunda operasyon sonrasındaki süreçte 3 seans elektrokemoterapi aldı Conican 💜

Ortalama yaşam süresi 10 ay, 2-9 ay arasında tekrar etme eğilimi, cerrahi ve radyasyon tedavisinden sonra ise(bu bizim seçtiğimiz yol) 23 ay ortalama yaşam süresi raporda yazan detaylar arasında olsa da biz bu genellemelere gözümüzü, kulağımızı kapatarak yolumuza baktık ve ilk senemizi sağlıkla geçirdik 🙏🏻🧿 Çünkü hekimimiz @sigirci_ugur 'a çok güveniyorduk ve iyi olan şeylerden birisi de kendisinin bu durumu öngörerek başarılı bir operasyon gerçekleştirmiş olmasıydı 🍀

Hala kontroldeyiz ancak keyfi yerinde olduğu için sürekli de size aynı konudan bahsetmek istemiyorum. Merak ettiğinizi biliyorum ve çok soruyorsunuz diye genel bir durum bildirimi yapmak istedim 🤗

Yukarıdaki video geçirdiğimiz sürecin sadece 2-3 günlük kısmı olsa da bu vesileyle hastası olan herkese umut olsun istedim 🦄 Tüm o süreç boyunca ve hala da ilgisini, sevgisini bizden eksik etmeyen herkese teşekkür ederim 🥰 İnanın birbirinin halinden anlayanlar sayesinde insan daha bir hafifliyor 💫 Sağ olun, var olun 😍

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #440 : Eylül 29, 2021, 12:50:03 ÖÖ »
Kedi Coni çok ağır bir ameliyat geçirmiş belli ki, yaşının genç olması da bir avantaj diye düşünüyorum. Kedi ve 2 köpeğin barış içinde yaşaması güzeldi.

KöpeÄŸin söyleneni anlayıp ışığı kapatması da efsaneydi  :)

Benim kedoşun yaşından dolayı artık tıraş olurken bile tam doz uyuşturucu veremiyorlardı son bir kaç yıldan beri.
Nitekim son operasyon da lokal anestezi ile yapıldı ve kedoşum olayların tamamen farkındaydı ve bu durum korkularına tavan yaptırdı.

GençliÄŸimde sırtımda çıkan yaÄŸ bezesini cerrah lokal anestezi ile almıştı, acı olmasa da insan yapılan iÅŸlemleri hissediyor, oradan biliyorum yani.  :)
« Son Düzenleme: Eylül 29, 2021, 01:16:32 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #441 : Eylül 29, 2021, 08:26:10 ÖÖ »
Kedoşuna tekrardan geçmiş olsun. O köpek çok akıllı. :) Videolarını izle diyeceğm ama İnstagram gerek. PC'den de İnstagram kullanabiliyorsun.

https://www.instagram.com/gamzeilefelix/

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #442 : Eylül 29, 2021, 07:42:41 ÖS »
Teşekkür ederim :)

Firefox tarayıcı instagram linklerde direkt üye girişine yönlendirirken MS Edge sayfayı açtı.
Tabi alt linklere tıklayınca yine üyelik istiyor.

Linkini verdiği siteye baktım, faydalı içerikler var ama üyelik ücretli imiş, olabilir.
Ancak makalelerde tarih bulunmaması kabul edilemez  hele ki güncel Ekonomik analizlerde, üstelik bu tür  yayınlar her gün youtube'da var iken.

----------------------

Neyse, ülkemizde bir de böyle Veterinerler var imiÅŸ:   ???

Veteriner kliniğine senet dolandırıcılığı operasyonu

Antalya'nın Aksu ilçesinde 55 kişiyi açığa atılan imzanın kullanılması yöntemiyle dolandıran veteriner hekim ile yanında çalıştırdığı 2 kişiye yönelik operasyon düzenlendi. Veteriner kliniği sahibine toplam 153 bin TL ceza yazıldı. 29 Eylül 2021

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #443 : Eylül 29, 2021, 10:45:13 ÖS »
Alıntı
Linkini verdiği siteye baktım, faydalı içerikler var ama üyelik ücretli imiş, olabilir.
Ancak makalelerde tarih bulunmaması kabul edilemez  hele ki güncel Ekonomik analizlerde, üstelik bu tür  yayınlar her gün youtube'da var iken.
Hangi siteden bahsediyorsun anlamadım. :D Sadece instagram hesabının linkini verdim. İnstagram'a kayıt olup giriş yapmak bedava. Ben de instagram'ı pc'den kullanıyorum. Konumuza dönersek, eskiden kanarya sevenler/muhabbet kuşları dernekleri kurarlardı. O ortamda çek senetinden tut her türlü alengirli işler dönerdi. Şimdi de veterinerlik adı altında dolandırıcılar çıkmış. Ben en çok Tayfun Demir'e şaşırmıştım.

« Son Düzenleme: Eylül 29, 2021, 11:27:26 ÖS Gönderen: Metality »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #444 : Eylül 30, 2021, 12:42:58 ÖÖ »

Hangi siteden bahsediyorsun anlamadım. :D Sadece instagram hesabının linkini verdim. İnstagram'a kayıt olup giriş yapmak bedava. Ben de instagram'ı pc'den kullanıyorum. Konumuza dönersek, eskiden kanarya sevenler/muhabbet kuşları dernekleri kurarlardı. O ortamda çek senetinden tut her türlü alengirli işler dönerdi. Şimdi de veterinerlik adı altında dolandırıcılar çıkmış. Ben en çok Tayfun Demir'e şaşırmıştım.

-------------------------

Tayfun Demir gibi dolandırıcılar hep olmuştur ve olmaya devam edecektir bu ülkede, çünkü müsait bir taban vardır.
Bir tarihte Ankara Siteler Mobilya imalat kompleksine gelen 2 kişi "Ben Allahım, yanımdaki de Peygamber" diyerek bir kaç iş sahibinin elinde avcunda ne varsa almışlardı. !

---------------

Senin verdiÄŸin instagram linkine tıkladığımda , bahsettiÄŸin hanımın instagram ana sayfası açıldı ve orada belirttiÄŸi "gazeteoksijen.com/author/gamzearal"  linkine tıkladım.

Yani sonuç olarak netekim, yukarıdaki linki sen vermedin, ben o hanımın instangram ana sayfasından öte gidemeyince, o hanımın reklamını yapıp linkini verdiği siteye tıkladım.

Olay bundan ibarettir, bilgilerinizi ve gereÄŸini arz ve rica ederim  ;D
« Son Düzenleme: Eylül 30, 2021, 12:46:22 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #445 : Eylül 30, 2021, 02:58:37 ÖÖ »
Alıntı
Bir tarihte Ankara Siteler Mobilya imalat kompleksine gelen 2 kişi "Ben Allahım, yanımdaki de Peygamber" diyerek bir kaç iş sahibinin elinde avcunda ne varsa almışlardı. !
Günümzde din üzerinden rant elde edenler var. Bitmeyecekler. :)

Alıntı
Olay bundan ibarettir, bilgilerinizi ve gereÄŸini arz ve rica ederim  ;D
Şimdi anladım:)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #446 : Ekim 01, 2021, 11:36:37 ÖS »

Ah, ÅŸu Candace Parker videosunu ben de bu gün görüp eklemeyi düşünürken "GAP'ı gapdırdık" netekim  ;D

Dünya'nın gelmiş geçmiş en ukala, kendini en beğenmiş yıldızlarından biridir Candace Parker.
Ve fakat halen WNBA maç aralarındaki tanıtımlarda Candace "Ace" Parker diye yazılıp, hemen akabinde "O bir yana, diğerleri bir yana" denilmektedir.
Çünkü ABD pazarlama konusunda üstattır ve oyuncularının kış sezonunda Dünya'nın parası bol ülkelerine transfer olabilmeleri için çalışmaktadır.

Netekim halen, bu hatunun aleyhine verilen hakem kararlarından sonra ağzını yüzünü eğerek yaptığı itirazlara hiç bir hakem teknik faul verememektedir.
Oysa mesela, Fransız uyruğuna geçen Bria Hartley, daha son WNBA'daki maçında sadece saniyelik itiraz edip geçerken, hakem şak diye tekniği yapıştırmıştır.

Bu ukala kadın videoda, ülkemizde rakip takımların arkasındaki  ÅŸeffaf koruyucuların rakip takım bencine karşı "tükürük korucusu" olduÄŸunu söyleyerek yalanın dibine vurmuÅŸtur:

- Bir kere, rakip takım benci arkasına hiç bir zaman ev sahibi seyirci alınmamış, o bölge misafir takıma ayrılmıştır.
- Yakın yıllara kadar ülkemiz salonlarında böyle bir koruyucu bulunmamaktaydı ama birilerine para kazandırmak için bu uygulamaya geçildi. Üstelik bu koruyucu adı verilen panel, misafir takım seyircilerinin sahanın bir bölümünü görmesini de engelliyordu.

- Daha da önemlisi, bu Candace Parker denilen hatunu YDÃœ ile çekiÅŸtiÄŸimiz  yarım sezon için getirtmiÅŸ ama o deplasmandaki 5.maçta 1 sayı gerideyken, son 2 saniyede kazandığımız 2 serbest atışı da kaçırarak bizi lig ÅŸampiyonluÄŸundan etmiÅŸti, bunu anlatsaydı ya  >:(

(Tabi o maçın bitmasine 1 dakika kala 5 sayı önde iken koçumuz Fırat'ın anlaşılmaz şekilde Ayşe Cora'yı oyuna alması, onun da girer girmez, o dönem YDÜ'de oynayan Kayla McBride'ın kaçacağı belli olan üçlüğünü atarken engellemesi zaten mümkün olmamasına rağmen rakibinin üzerine eğri zıplayıp temas sağlaması üzerine aleyhimize verilen 3 atışlı faul suçunu da unutmuyorum)

Nefret ettiÄŸim tek kadın oyuncu Candace Parker'dır, bu ömr-ü hayatımda  ;D

« Son Düzenleme: Ekim 02, 2021, 12:21:00 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #447 : Ekim 02, 2021, 03:34:17 ÖÖ »
Hiç sevmiyormuşsun:) Ben kendisini severdim ve Fenerbahçe'de oynamasını çok istiyordum. Geldiğinde çok sevinmiştim. Bizdeki performansından sonra kendisinden soğudum. Kardeşi Anthony Parker'i severim. Maccabi ile 2 kez Euroleague kazandı. Nba'e geri dönmese Maccabi ile bir kere daha Euroleague kazanabilirdi. Avrupa efsaneleri arasına girmiş bir oyuncuydu.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #448 : Ekim 04, 2021, 12:12:52 ÖÖ »
Your 2021-22 Lakers in action | Lakers Training Camp:

294.890 görüntüleme 30 Eyl 2021,     

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Paige Bueckers: Milyoner ilk Kolej Oyuncusu
« Yanıtla #449 : Ekim 04, 2021, 12:18:04 ÖÖ »