Gönderen Konu: 18-19 Ekim, Türk Takımlarının Maçları  (Okunma sayısı 204 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 2228
18-19 Ekim, Türk Takımlarının Maçları
« : Ekim 18, 2023, 09:10:56 ÖÖ »
18-19 Ekim, EuroCup Woman 2023-2024 sezonu, Türk Takımlarının Maçları


18 Ekim Çarşamba

C Grubu
21:00    Union Feminine Angers: 70 - Galatasaray Çağdaş Faktoring: 71          (23-27, 19-11, 14-16, 14-17)

Bitime 3 dakika kala Angers 69-63 ile öne geçti ama, bitime 2 dk kala Myisha Hines-Allen'ın turnikesi, 1.5 dk kala Büşra Akbaş'ın üçlüğü ve 23 saniye kala Julie Vanloo'nun üçlüğü maçı 1 farkla GS'ye getirdi.
Bu sürede Angers serbest atışlardan sadece 1 sayı bulabilirken, Leila Lacan'ın top kaybetmesi ve Kekelly Elenga'nın gereksiz üçlük denemesiyle elindeki maçı verdi.

Angers: Masseny Kaba 22 sy 8 reb, Leila Lacan 21 sy, Julie Wojta 10 sy 13 reb 6 ast ile double-double, Oceane Monpierre 6 sy 7 ast..

GS: Myisha Hines-Allen 29 sy 11 reb 4 ast ile double-double, Tiffany Mitchell 16 sy 8 reb, Julie Vanloo 11 sy 8 ast..   

         

MAÇ ÖNÜ: GS'nin son kadro yapısıyla Fransa liginde 4 maçta 2 galibiyet 2 mağlubiyeti bulunan Angers'i yenmesi beklenir.





--------------------------------------------------------------------------

H Grubu
18:00    Antalya BSB Toroslar BC: 74 - BBC Grengewald: 73           (14-20, 18-13, 23-27, 19-13)

Antalya takımındaki büyük düşüş hayret verici, kadrosunda Kelsey Bone ve Destanni Henderson gibi 2 kaliteli ABD'li bulundurmasına rağmen geçen hafta Fransada Bourges'dan 124 sayı yeyip, pazar günü de Çankaya Üniversitesine Antalyada farklı kaybetmişlerdi.

Bu gün de Lüksemburg takımına karşı zar zor 1 sayı farklı galibiyet puan olarak iyi sayılır ama ECW'de nereye kadar gidebilecekleri hakkında şüpheler mevcut artık.
Ayrıca bir molada Antalya koçu ile staftan birisinin tartışıyor gibi görüntü vermeleri, oyunculara moral katkısı vermemiştir her halde..

Antalya: Kelsey Bone 29 sy 15 reb ile double double, Destanni Henderson 17 sy 4 reb 5 ast..

BBC Grengewald: Lauren Van Kleunen 31 sy 16 reb ile double double, Samantha Logic 19 sy 5 reb 9 ast..





*****************

19 Ekim Perşembe

E Grubu
21:00    Kangoeroes Mechelen: 83 - Beşiktaş: 74             (19-19, 31-25, 14-15, 19-15)                 

Mechelen: Laure Resimont 25 sy 4 reb 4 ast, Elina Aarnisalo 18 sy 6 reb 5 ast, Catherine Reese 16 sy 10 reb ile double-double, Rae Burrel 10 sy 6 reb..

BJK: Dana Evans 21 sy 3 reb 4 ast, Tijana Krivacevic 21 sy 7 reb, Elif Bayram 9 sy 4 reb, Yueru Li 8 sy 7 reb, Jovana Nogic 6 sy 9 reb 7 ast 5 faul..

       

F Grubu
19:00    MBK Ruzomberok: 63 - Melikgazi Kayseri: 87         (19-25, 10-22, 21-18, 13-22)             

Ruzemberok: Olha Yatkovets 26 sy 10 reb ile double-double, Kamila Jarosova 14 sy, Andrea Andelova 13 sy 5 reb 5 faul..

Kayseri: C.Monica Cuic 25 sy 5 reb, Aaryn Ellenderg 16 sy 6 reb 7 ast, Breanna M.Richardson ve Ayşegül G.Aladağ 10'ar sy..




J Grubu
19:00    ZKK Ragusa Dubrovnik: 52 - Bursa Uludağ Basketbol: 89       (13-22, 4-16, 16-24, 19-27)       

Dubrovnik: Lea Hajdin 20 sy, Ivana Ujevic 11 sy..

Bursa: Trinity Baptiste 36 sy 14 reb ile double-double, Kiana Williams 20 sy 5 ast, Tuba Poyraz 12 sy 15 reb ile double-double..



---------------------------------------------

L Grubu
20:30    Emlak Konut SK: 86 - Roche Vendee Basket: 48          (20-10, 20-15, 20-14, 26-9)

Emlak: Sydney Wiese 22 sy 4 reb 5 ast, Sehernaz Çidal 20 sy 3 reb 1 ast, Alanna Smith 19 sy 10 reb 5 ast ile double-double, Gizem B.Turan 12 sy 8 reb 2 ast, Ilze Jakobsone 9 sy 4 reb 6 ast 5 faul..

Roche: Tiffany Clarke ve Ana Suarez 15'er sy, Assitan Kone 8 sy 7 reb..               

 
« Son Düzenleme: Ekim 19, 2023, 11:40:26 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »