Gönderen Konu: 2024-2025 Transferler - Tüm Kulüpler  (Okunma sayısı 73 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 2219
2024-2025 Transferler - Tüm Kulüpler
« : Nisan 28, 2024, 03:04:26 ÖS »
Sultanlar ligi 2024-2025 sezonunda mücadele edecek takımların kadroları genel olarak belli oldu, ancak tabi ki sonradan büyük fark yaratmayacak bazı değişiklikler olabilir.


FENERBAHÇE OPET

Gelenler


Lia Safranova (Pasör Çaprazı) - Havran BldSpor Kulübü

Melissa Vargas (Smaçör) - Tianjin Bohai Bank (Çin)

Arelya Karasoy (Pasör) - Neptunes de Nantes Volley-Ball (Fransa)

Dicle Nur Babat (Orta Oyuncu) - THY

Özlem Güven (Libero) - PTT Spor


Gidenler

Arina Federovtseva / Rus - Tianjin Bohai Bank (Çin)

Meryem Boz - Bahçelievler BldSpor

Buse Ünal - Bahçelievler BldSpor

Ergül Avcı - Sigorta Shop


*****************************************************************

ECZACIBAŞI DYNAVİT

Gelenler
Kathryn Plummer (Pasör Çaprazı) / ABD - Imoco Volley Conegliano (İtalya)
Anna Nicoletti (Smaçör) / İtalyan - Aydın BŞB

Gidenler
Martyna Czyrnianska (Bahçelievler BldSpor
Yasemin Yıldırım (Zeren Spor


********************************************************************

VAKIFBANK

Gelenler
Caterina Bosetti - Igor Gorgonzola (İtalya)
Marina Markova - Igor Gorgonzola (İtalya)
Kiera Van Ryk - THY
Kendall Kipp - II Bisonto Firenze (İtalya)
Xinyue Yuan - Tianjin Bohai Bank (Çin)
Deniz Uyanık - Nilüfer BldSpor
Sıla Çalışkan - THY


Gidenler
Jordan Thompson - LOVB Houston - ABD
Chiaka Ogbogu - LOVB Austin (ABD)
Gabriela Guimarães - Imoco Volley Conegliano (İtalya)
Sarah Van Aalen - Reale Mutua Fenera Chieri (İtalya)
Bianka Buša - Aras Kargo Spor Kulübü 
Begüm Kaçmaz - Beşiktaş 
Zeynep Sude Demirel - Aydın BŞB
Alexia Căruțașu - Galatasaray Daikin
Selin Çalışkan - Nilüfer Belediyespor 


*****************************************************************

TÜRK HAVA YOLLARI SK

Gelenler
Yingying Li - Tianjin Bohai Bank (Çin) (Kesin Değil)
Emine Arıcı - Galatasaray Daikin 
Karmen Aksoy - Sarıyer Belediyesi 
Roberta Ratzke - ŁKS Commercecon Łódź (Polonya)
Tuğba Şenoğlu Ivegin - Kuzeyboru 
Büşra Kılıçlı - Kuzeyboru
 
Gidenler
Kiera Van Ryk - VakıfBank 
Macris Carneiro - Dentil/Praia Clube (Brezilya)
Derya Güç - Beşiktaş 
Şeyma Ercan - Zeren Spor Kulübü 
Kübra Akman - Zeren Spor Kulübü 
Sıla Çalışkan - VakıfBank 
Dicle Nur Babat - Fenerbahçe Opet


*********************************************************************

KUZEYBORU

Gelenler

Anna Lazareva - Atlanta Vibe (ABD)
Tran Thi Thanh Thuy / Vietnam - PFU Blue Cats (Japonya)
Nasya Dimitrova / Bulgar - Rapid București (Romanya)
Büşra Güneş - Çukurova Belediyesi Spor Kulübü   
Ayşe Çürük - Aydın BŞB 
Güldeniz Önal - Zeren Spor Kulübü 
Buket Gülübay - Vasas Óbuda (Macaristan)

Gidenler
Sarah Parsons / ABD - LOVB Awaiting Final Club (ABD)
Sinem Bayazit - İlbank
Merve Atlıer - Aras Kargo Spor Kulübü 
Tuğba Şenoğlu Ivegin - Türk Hava Yolları SK 
Büşra Kılıçlı - Türk Hava Yolları SK


*********************************************************************

GALATASARAY DAİKİN

Gelenler

Britt Bongaerts / Hollanda - Allianz MTV Stuttgart (Almanya)
Eline Timmerman / Hollanda - Allianz MTV Stuttgart (Almanya)
Alexia Căruțașu  - VakıfBank 
Yasemin Güveli - Çukurova Belediyesi Spor Kulübü 
Ana Kalandadze / Gürcü - PGE Rysice Rzeszów (Polonya)
Yasemin Özel - PTT Spor 
Aslıhan Kılıç - Sigorta Shop 
Eylül Akarçeşme - Nilüfer Belediyespor 
Yasemin Özel - PTT Spor 

Gidenler
Logan Eggleston / ABD - LOVB Austin (ABD)
Danielle Cuttino / ABD - LOVB Awaiting Final Club (ABD)
Heather Gneiting / ABD - LOVB Awaiting Final Club (ABD)
Emine Arıcı - Türk Hava Yolları SK


**********************************************************

BEŞİKTAŞ

Gelenler

Olivia Różański / Polonya - Volley Bergamo 1991 (İtalya)
Saliha Şahin - Grupa Azoty Chemik Police (Polonya)
Jovana Brakočević-Canzian / Sırp - Bandung BJB Tandamata (Endonezya)
Emily Maglio / Kanada - Levallois Paris Saint Cloud (Fransa)
Dilay Özdemir - Karayolları Spor Kulübü 
Beliz Başkır - Nilüfer Belediyespor 
Gabriela Orvošová / Çek Cumhuriyeti - PGE Rysice Rzeszów (Polonya)
Begüm Kaçmaz - VakıfBank 
Merve Nezir - Sarıyer Belediyesi 
Hümay Topaloğlu Fırıncıoğlu - PTT Spor 
Derya Güç - Türk Hava Yolları SK 
 

Gidenler
Celeste Plak / Hollanda - Gerdau/Minas (Brezilya)
Wilma Salas / Küba - Aeroitalia Smi Roma Volley (İtalya)
Hilal Kocakara - Zeren Spor Kulübü 
Idil Naz Başcan - Zeren Spor Kulübü 



************************************************************

BAHÇELİEVLER BELEDİYESPOR

Gelenler

Özge Nur Çetiner  - Aydın Büyükşehir Belediyespor 
Merve Tanyel - PTT Spor 
Begüm Hepkaptan - Sarıyer Belediyesi 
Martyna Czyrniańska / Polonya - Eczacıbaşı Dynavit
Caitie Baird / ABD - Stanford Univ. (ABD)
Merve Izbilir - Sigorta Shop 
Buse Ünal - Fenerbahçe Opet
Elizabet Inneh-Varga / Romanya - Grupa Azoty Chemik Police (Polonya)
Meryem Boz - Fenerbahçe Opet 

Gidenler
Hélène Rousseaux-Feray Belçika -- Göztepe SK 
Ceren Kapucu - Göztepe SK 
Dilan Yaşar - PTT Spor


***************************************************************************


AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD

Gelenler

Zeynep Sude Demirel - VakıfBank 
Defne Başyolcu - İBB Spor Kulübü 
Berka Buse Özden - Karayolları Spor Kulübü 
Hilary Johnson / Kanada - Radomka Radom (Polonya)
Ángela Leyva / Peru - Çukurova Belediyesi Spor Kulübü 
Merve Nur Öztürk - Nilüfer Belediyespor (Türkiye)

Gidenler
Lauren Carlini / ABD - LOVB Madison (ABD)
Anna Nicoletti / İtalya - Eczacıbaşı Dynavit 
Sara Loda / İtalya - LOVB Awaiting Final Club (ABD)
Özge Nur Çetiner / Bahçelievler Belediyespor 
Ecenur Aksoy - PTT Spor 
Selin Adalı - Nilüfer Belediyespor 
Firdevs Kiremitçi - Nilüfer Belediyespor 
Ayşe Çürük - Kuzeyboru


**************************************************************

NİLÜFER BELEDİYESPOR

Gelenler

Julia Szczurowska / Polonya - Béziers Volley (Fransa)
Pilar Marie Victoria / Porto Riko - Béziers Volley (Fransa)
Işıl Öz - Sarıyer Belediyesi 
Selin Adalı - Aydın Büyükşehir Belediyespor 
Selin Çalışkan - VakıfBank 
Firdevs Kiremitçi - Aydın Büyükşehir Belediyespor 
 

Gidenler
Deniz Uyanık  - VakıfBank 
Lila Sengün - Sigorta Shop 
Beliz Başkır - Beşiktaş 
Eylül Akarçeşme - Galatasaray Daikin 
Lucille Gicquel / Fransız - Reale Mutua Fenera Chieri (İtalya)
Merve Nur Öztürk - Aydın Büyükşehir Belediyespor 
Asli Ertek Aşçıoğlu - İlbank


******************************************************************

SARIYER BLD

Gelenler  (Belli Olmadı)
 
Gidenler

Gizem Mısra Aşçı  - Aras Kargo Spor Kulübü 
Merve Nezir - Beşiktaş 
Begüm Hepkaptan - Bahçelievler Belediyespor 
Karmen Aksoy - Türk Hava Yolları SK 
Işıl Öz - Nilüfer Belediyespor 
Aleyna Vence  - PTT Spor 
Simay Kurt - Aras Kargo SK


**************************************************
 
SİGORTA SHOP

Gelenler

Julia Sangiacomo / ABD - Northwestern Univ. (ABD)
Lila Sengün - Nilüfer Belediyespor 
Ergül Avcı - Fenerbahçe Opet 
Yaasmeen Bedart-Ghani / ABD - Gwangju Pepper Savings Bank AI PEPPERS (Güney Kore)
Iman Ndiaye / Fransa - Volley-Ball Club Chamalières (Fransa)
Elina Rodríguez / Arjantin - Fluminense FC (Brezilya)

Gidenler
Aslıhan Kılıç - Galatasaray Daikin 
Merve Izbilir - Bahçelievler Belediyespor 
Ceren Karagöl - Aras Kargo Spor Kulübü