Gönderen Konu: Satou Sabally  (Okunma sayısı 844 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Satou Sabally
« : Eylül 15, 2020, 07:02:10 ÖÖ »
Günler sonra ekranda oyuncumuz Satou Sabally'yi Wings - Liberty maçını baÅŸtan sona izlerken gördüm ve çok sevindim.  :)

Maç boyunca oturarak kimi endişeli bir yüzle ama sonlara doğru heyecanlanıp ayağa kalkıp arkadaşlarını alkışlarken, onlara seslenerek moral vermesi, sağlığında önemli bir problemin olmadığının göstergesi gibiydi.
(Ama henüz sarsıntı protokolünden çıkarılmamış olmalı ki bu önemli maçta da oynatılmadı)

Sabally, koçu ve hakemin arasından rakip atağını görmeye çalışıyor:

Takımı geride ve endişeli:

Maç sonunda kenara gelip arkadaÅŸlarını tebrik ederken gayet mutlu ve saÄŸlıklı görünüyor  :)
(Ekrandan ancak bu kadarını yakalayabildim)

Sue Bird hem Sabally'ye hem de kendine büyük kötülük yaptı: Yahu takımın önde ayrıca Dallas Wings'in Seattle Storm'u yenme olasılığı yokken pas arası yapacağım diye kızı devirmenin ne anlamı vardı ki?

Yılın çaylağı ünvanı için Chennedy Carter ve Crystal Dangerfield ile Satou Sabally  gösterilirken kızcağız hem bu ünvandan oldu, ayrıca Chicago Sky maçında oynayabilseydi takımı büyük ihtimalle  galip gelip playoff'a kalacak ve kendini biraz daha göstermek imkanı bulacaktı..

Neyse olan oldu ama özellikle son fotoda gayet sağlıklı görünüyor ve hatta bu sahneden biraz sonra bir takım arkadaşının boynuna satılarak tebrik etmesi, başında önemli bir sorun olmadığı gibi bir izlenim bıraktı bende.
(Saliseler içinde ekranda görünüp kaybolan bu sahneyi yakalayamadım çünkü kamera haliyle maçın yıldızı olan Arike Ogunbowale'ye odaklanıyordu)  :)

« Son Düzenleme: Eylül 15, 2020, 07:05:11 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
Ynt: Satou Sabally
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2021, 01:20:28 ÖS »
https://www.instagram.com/p/CJvJbwbHBf1/
And due to the color of their skin, they are free to do whatever. #twoamericas Yesterday, I woke up to Warnock winning with a joyful heart, and at night I was reminded that the American system is still profoundly poisonous and protects the wicked. Jacob Blacke‘s Family got no Justice two days ago, and he did nothing but being A black man. BLM protestors would have been shot, arrested, or hurt. Don’t let these fools distract you from what’s happening elsewhere. Good or Bad

Amerika'da yaşanan son olaydan sonra açıklama yapıp renk ayrımcılığı yapıldığını belirtmiş. Doğru söylüyor. O binayı siyahiler bassaydı polis protestocuları öldürürdü.