Gönderen Konu: Yönetim hatalarına devam:  (Okunma sayısı 788 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Yönetim hatalarına devam:
« : Ekim 06, 2020, 10:11:54 ÖS »
Kia Vaughn, 17 eylül'de Minnesota Lynx'e elenen Phoenix Mercury'li oyuncumuz ülkemize gelip sağlık kontrolüne girdiğinde tarih 2 ekim idi, 4 ekim'de GS derbisi varken!

Belli ki biz müsaade etmişiz de müsaade ettiğimiz Breanna Stewart mı imiş?

FB bayan basket'te yönetim değişse de gevşeklik değişmiyor:

Zamanında F4 öncesi Anastasia Verameyenka hamile kalınca yerine Çin liginde çoktan elenmiş bir takımın ABD'li oyuncusunun transfer edildiği ilan edildi resmi siteden.
Ancak tam 1 ay boyunca - şu an ismini bile hatırlayamadığım değersiz bir ABD'li uzun - gelmedi, getiremedi o zamanki yönetim.
Netekim gelir gelmez bir kaç maç sonra yeteneksiz olduğu görülüp şutlandı.

Kia Vaughn için: Kardeşim zaten Covid var, elendiğinde şehrine gider kısa bir vedalaşmadan sonra atlar gelirsin.

Sonuçta ne oldu? Kia Vaughn GS maçında zerre fayda sağlayamadı, oysa Britney Griner P.Mercury'yi Ağustos ortasında özel sebepler gösterip terk edince Vaughn artık kendine ilk beşte yer bulmuş ve kendini parçalamıştı, sanki şampiyon olma ihtimalleri varmış gibi!

GS karşısında kendi sahamızda bir kere daha bu derece zorlanmamızın izahı artık mümkün değil.

Getireceksin kardeşim, WNBA'de oynayan bir oyuncunun takımı elendiğinde en geç 1 hafta içinde, Jet-Lag dahil takıma kazandıracaksın.

Ondan sonra 2 Ekimde sağlık kontrolüne sok, " Kalp iyi, böbrekler mükemmelos, bir de efora bakalım bakalım" diyerek temiz kağıdı ver ve 4 ekimde sahaya sür.

Yahu zaten bu hatun WNBA'de oynayıp gelmiş, problem bu kadar geç gelmesinden ve Jet-Lag dolayısıyla kaybettiği zaman..

Tekrar ve samimiyetle söylüyorum: Bu kafayla gidersek, Yakup'lu Çukurova'ya kaybederiz!