Gönderen Konu: Fenerbahçe-Nesibe Aydın  (Okunma sayısı 922 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Fenerbahçe-Nesibe Aydın
« : Ekim 11, 2020, 04:02:41 ÖÖ »
11 Ekim Pazar Saat  17:30 - Tivibu Spor

Fenerbahçe Öznur Kablo - Nesibe Aydın

Haydi kızlarımız diyoruz önce..

-------------------------------

İlk Çeyrek: 27 - 17
İkinci Çeyrek: 54 - 40
Üçüncü Çeyrek: 79 - 60

MAÇ SONU: 91 - 85

------------------------------------

Ligin yeni takımı Nesibe Aydın'ı küçümsememek gerek.

Kulübümüzden yapılan açıklamaya göre "Kadromuzda WNBA’de mücadele ettikleri için henüz takıma katılamayan Jasmine Thomas ve Kayla McBride dışında eksik bulunmuyor."

Bu cümleden, Kiah Stokes'un sakatlığının düzeldiÄŸini anlamamız gerekir. 
Ancak, 29 Eylül'de WNBA'de iÅŸi biten, 30 Eylül'de de 32 yaşından gün almaya baÅŸlayan Jasmine Thomas'ın getirtilemediÄŸi de her türlü izahtan varestedir.   :(
Kayla için tamam, kız son maçını TSİ 7 Ekim'de oynadı ve bizim saatimize göre sabah 04:00 sularında bitti, yetişmesi imkansızdı zaten.
Neyse, bir şey demiyorum artık, rakibe bakalım biraz:

Ruthy Hebard: Ayakları müthiş hızlı, iki rakibin arasından yılan gibi kıvrılıp potayı bulabiliyor. Hele pota altında sırtına Kia Vaugh'u alır ve yardım getirmezsek ne olur düşünmek istemiyorum. Üstelik yardım getirmek te yetmeyebilir, aynı zamanda pas yollarını da tıkamak lazım ki o zor işte.
Ligin ilk 2 maçında 25 sayı ve 11 reb ortalaması ile oynadı.

Ruthy Hebard (24 numara - beyaz formalı)

Katsiaryna Snytsina: ÇBK maçında aldığı paslarla potaya çok hızlı dalışlar yaptığını gördüm, ayrıca üçlüklerde halen gerçek bir tehdit oluşturuyor.

Shey Peddy: Geçen sezon ELW'de beğendiğim bir oyun kurucuydu. ÇBK maçında 11 sayısı var.

Melike Tuğba Oral: Yine ÇBK maçında Alina Yakubova'yı tüm maç boyunca müthiş savunup pasifize etti.

Harika Gözde Eldaş: Kısa Forvet posizyonunda oynuyor vr 2 maçta 7 asist ortalaması ile dikkat çekti.

« Son Düzenleme: Ekim 11, 2020, 07:17:05 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »