Gönderen Konu: FB Futbol Takımı  (Okunma sayısı 12323 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: FB Futbol Takımı:
« Yanıtla #15 : Mart 03, 2021, 08:55:31 ÖS »
Volley konusunda haklısın, konuyu youtube tekrar videolarından takip ettiğim için karıştırdım, çeyrek final maçında sahamızda Igor Gorgonzola NOVARA takımına yenilince iş bitti demişim, ancak ve lakin bu akşam, yani 3 mart çarşamba günü saat 21:00'de İtalya'da rövanş maçına çıkıyormuşuz, üstelik 3-0 veya 3-1 yensek bile iş altın sete kalıyormuş, zor yani.

Bu arada, kadın basket'in bizi ELW'de coÅŸturamayacağı, en fazla GS'yi geçersek yarı finalde EKA tarafından  üçüncülük maçına gönderileceÄŸimiz, ELW için  FB'nin Laura Nicholls transferiyle netleÅŸti.
Yani, Britney Griner'ı Laura ile mi savunacağız ? Hani daha önce bize gelip de (mesela bana) oynadığı maçlarda saç baş yoldurup faul yapmakla ünlü kalıplı teyze::)

Bu sezon kadın baskette tek amacımız artık ligi şampiyonu olmak, GS hemen üçlükcü Sami Whitcomb'u seri getirip Hatay deplasmanında oynattı.
Bizi çok fazla etkilemez Whitcomb.

« Son Düzenleme: Mart 03, 2021, 11:03:46 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : Mart 03, 2021, 10:57:51 ÖS »
Bayan Volley sonucu:

Rakip takım oyuncularına bakıyorum, bir de sonuca bakıyorum; O halde koç Terziç'in Busa ve Mihailovic'ini de alıp takımımızın yakasından düşüp gitmesi gerek, zaten bu sezon da ligimizde şampiyon belli.

Özet:

« Son Düzenleme: Mart 04, 2021, 01:29:28 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #17 : Mart 04, 2021, 01:38:59 ÖÖ »
Terzic'in bence de gitmesi gerek ama Ocak ayında sözleşmesini 3 sene daha yeniledik. Basketbolda Milano deplasmanında kazandık. Yenilgi bekliyordum:)

« Son Düzenleme: Mart 04, 2021, 05:07:29 ÖÖ Gönderen: Metality »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #18 : Mart 06, 2021, 01:14:59 ÖÖ »
Keyfim yerinde: https://twitter.com/VahsiHayatlar/status/1367346567108124672

Basketbolda çift maç haftasında İtalya ve Fransa deplasmanlarından galibiyetle döndük. Özellikle Asvel çok sert oynadı ama pes etmedik. Nando De Colo'nun maça noktayı koyan basketinden sonra Nilay Yiğit'in tepkisi.

https://twitter.com/NKartaltepe7/status/1367952279278600194

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #19 : Mart 08, 2021, 12:54:58 ÖÖ »
Güzel Paylaşım  :)

Nilay Kartaltepe'nin basket yeteneğine dair: Bir maç öncesi hakem kolyesini çıkartmasını istediğinde, kolyeyi avucunun içine alıp tribünde kalabalık içerisinde oturmakta olan kocasının tam yakalayacağı şekilde adrese teslim atmıştı; Kendisini takdir ederim, sahada defalarca seyrettim ve FB taraftarı yanılmıyorsam.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #20 : Mart 08, 2021, 01:54:38 ÖÖ »
Fenerbahçeli voleybolcu ile evlenmişti. İkisi de Fenerbahçeli diyorlar. Nando De Colo'dan alıntı yaptığına göre gizlemiyor:)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #21 : Mart 08, 2021, 09:32:29 ÖS »
https://twitter.com/salontribunu/status/1368938970281836545

Futbolda kendi sahamızda 5 kere yenildik ama deplasman karnemiz iyi.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #22 : Mart 14, 2021, 06:15:02 ÖS »
Senin alıntı yaptığın son 2 videoyu gizlemiÅŸler,  Victoria Secr.. ÅŸey yani, top secret ÅŸu pandemi döneminde  :D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #23 : Mart 14, 2021, 08:57:58 ÖS »
Önce gösterip sonra gizlemek de ilginç yani. :D Telif yemekten mi korktu acaba. Bu arada bu gün yenilerek havlu attık. Kendi sahanda 6 kere yenilince şampiyon olamazsın. Yenildiğimiz takım: https://twitter.com/SloukasBey/status/1371155411194241032

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #24 : Mart 14, 2021, 10:54:02 ÖS »
Özür diliyorum ki futbol maçından haberim yoktu ve mesajın üzerine özete baktım: Yapacak bir şey yok.

Ali Koç büyük hata yaptı, Aziz Yıldırımın maddi olarak batırdığı takıma gelmemeliydi. 

Aziz Yıldırım'ın anlamsız şekilde GS nefreti aklının önüne geçti ve başlarda öncelikle o dönem "Amatör şubeler" denilen branşlarda işler iyi gitti , işte kadın basket'te GS'nin, kadın volley'de Eczacının, erkek basket'te de Esef'in önderliğine son verdik ama futbol çok daha büyük maddi kaynak isteyen bir olay.

Kaldı ki, Aziz başkan bu başarılardan sonra iyice dağıtmaya başladı:

Futbolda, Alex için: "Karşımda oturmuş, elinde twit, doğru mu Samet?"

Kadın baskette, önce Taurasi'yi doping iftirası doğrulanmadan kovması, sonra Angel McCoughtry'i yine anlamsızca kovması ama o Angel'ın Kursk takımına gidip ELW finalinde şampiyonluğu elimizden alması!

Åžimdilik bu kadar yeter.

Aziz Yıldırım elbette hayatını Fenerbahçe'mize adamıştı, bu uğurda hapis de yattı.
Ama onun GS nefreti hep aklının önüne geçti, oysa o sıradan bir taraftar değildi..

Ha, bu sezon FB Futbol'un başarısızlıkları damı Aziz Başkan'ın sorunu?
El cevap.  "Ä°lk düğme yanlış iliklendi bir kere"

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #25 : Mart 15, 2021, 04:29:18 ÖS »
 Güzel kadromuz var, bu sene ÅŸampiyon olmalıydık ama düzgün bir hoca bulamadık. Bunun sorumlusu da yönetimdir. Aziz Yıldırım da ilk senelerinde ÅŸampiyon olamadı ancak karşısında kadrosu güçlü bir Gs vardı. Ali Koç yeniden aday olup kazanır. Umarım bu sefer düzgün bir hoca bulur. Neyse, kadın basketbol ELW maçına az kaldı. Biraz o sevindirsin bari.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #26 : Mart 19, 2021, 01:24:40 ÖÖ »
Erkek basketbol son 15 maçta 13. galibiyetini aldı, tebrikler.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #27 : Mart 21, 2021, 05:45:01 ÖS »
Özellikle Vesely harika oynuyor, bir dönem hatırlarım geçirdiği sakatlıktan sonra aldığı paradan, formuna tam kavuşamamasından dolayı linç ediliyordu.

*

Futbolda ise birazdan bu sezon için belki de son ÅŸans, BJK - FB:  58 puandayız, hazır GS yenilmiÅŸ, BJK  ise 1 maçı eksik ve 63 puanda..

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #28 : Mart 21, 2021, 09:01:54 ÖS »
Berabere kaldık. Altay da çok net golleri engelledi.  https://twitter.com/0smanlisporFK/status/1373694652528857090

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #29 : Mart 21, 2021, 09:28:41 ÖS »
Stresi kaldıramayacağım için maçı seyretmedim, pandemiden de önce seyretmezdim ama son yıllarda eve yakın bir lokantadan gelen seslere göre Fenerbahçemizin maçlarının sonuçlarını anlayabiliyordum:
"Goool" sesi geliyorsa golü yedik demekti.   ;)
Bu akşam hiç ses çıkmadı ama tabi sanırım bu dönemde naklen maç yayınlayacak bir lokanta kalmadı, eve yakın.

Nitekim, maçın sonucunu senin bu mesajından öğrendim şimdi: BJK 64, FB 59 puan oldu, halen 5 puan fark var.
Şimdi, BJK'nin eksik maçının kimle olduğunu bilmiyorum ama onda galip gelirse 8 puan fark olacak!

Maalesef, durum iyi görünmüyor, Futbol takımı açısından..

« Son Düzenleme: Mart 21, 2021, 09:30:52 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »