Gönderen Konu: FB Futbol Takımı  (Okunma sayısı 12315 defa)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
Ynt: FB Futbol Takımı:
« Yanıtla #75 : Nisan 24, 2021, 10:23:02 ÖS »
Tam komedi ya. Hakem görmediyse VAR odası uyarmalıydı. Bu arada  oyuncumuz Melissa Vargas'ı Türk statüsünde oynatamadan takımdan ayrıldı. Çin'e gitti diyorlar. Burada ilginç iÅŸler dönüyor olabilir. 1 sene Çin liginde oynayıp sonra Eczacıbaşı ve Vakıfbank'ta görürsek ÅŸaşırmayalım. Direkt gitseydi tepki çekebilirdi. Bizden ayrılma sebebi de ekonomik. Ä°yi bütçemiz olsaydı takımda tutardık.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #76 : Nisan 26, 2021, 12:36:08 ÖÖ »
Futbolda yine kazanmışız. Böyle devam. :)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #77 : Nisan 26, 2021, 07:26:29 ÖS »
- Bu kaleci Harun'la nereye kadar gideceğiz bakalım. Şampiyonluğa oynayan bir takımın kalecisi iki maç üst üste 3 hata yapıp 3 gol yenmesine sebep olamaz!

- Volley konusunda, Melisa Vargas için ne desem bilemedim, klavyeme hakim olayım bari  >:(  Fenerbahçe resmi sitesine verdiÄŸi demeç son derece irrite edici:
https://fenerbahce.org/haberler/voleybol-kadin/2021/4/melissa-vargas-fenerbahce-yi-bu-buyuk-kulubu-bu-guzel-aileyi-cok-ozleyecegim

Hadi oradan, nasıl olsa Küba'dan kurtuldu ya yıldırım hızıyla tüydü bizden; Ne yani SSK+Yol+Sodexo ile mi çalışıyordu bizde  8)
Dediğin gibi, o koca sayfa attığı palavraların yeniden Türkçe'ye çevirisi: Para.

Bu kazığı geçmiÅŸte Kim Yeon Koung da atıp Çin'e gidip dönüşte Eczayı'ya  kapağı atmıştı.
Ama Çin'de başına ne geldiğini o zaman yazmıştım, birisinin Youtube'dan yayınladığı naklen maçları seyrederek:
Oynadığı takım finale kalmasına rağmen, koç ve tüm takım birlikte Kim'in başarısız olup takımdan şutlanması uğruna şampiyonluktan vazgeçmişti: Pasörleri bilerek ve isteyerek Kim'e kötü toplar atıp onun madara olmasını sağlamış ve şampiyonluğu elbette kaybedince Kim, Eczacı'ya dönmüştü ve şimdilerde ismi anılmayan birisi oldu.

Yahoo!, bir kaç yıl önce kadın basketbolun yıldızlarından Breanna Stewart  Çin'e giderken hiç olmazsa açıkça söylemiÅŸti: "Åžimdi para yapma zamanı" diye.  :)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #78 : Nisan 27, 2021, 01:09:40 ÖÖ »
Vargas'ın açıklamalarını hiç samimi bulmuyorum. Türkiye'de baÅŸka takımda görünce o zaman ne açıklama yapacak? KeÅŸke herkes  örnek verdiÄŸin Breanna Stewart gibi dürüstçe söylese.

Harun bizi yakmasın ve BeÅŸiktaÅŸ da puan kaybetsin. ;D  Gs-Bjk derbisi berabere biter umarım.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #79 : Nisan 30, 2021, 05:43:15 ÖS »
- BJK'ye kalan 4 maçta 7 puan yetiyor artık: 2 Galibiyet ve 1 beraberlik. Artık  FB ve GS'ye  4'er galibiyet yetmiyor bu durumda. 

- FB BEKO Erkek Basket takımı CSKA'ya 3-0 elendi, Veselly olmayınca.

- FB Erkek ve kadın volley takımları 2.oldular bu sezon.

- Şampiyonluk beklediğimiz tek takımımız FB Kadın basket takımı kaldı, buna inancım tam.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #80 : Nisan 30, 2021, 08:40:45 ÖS »
Bjk'nin Hatay ve Gs maçlarını kaybetmesi gerek. Bu 2 maçı kazanmak zorunda deÄŸil. Gs maçında beraberliÄŸe oynar zaten. Kendi sahamızda 6 maç kaybedip ÅŸampiyon olsaydık tarihe geçerdik. Çok rahat ÅŸampiyon olacağımız sezonda bile ÅŸampiyonluk yalan oldu.  :(

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #81 : Mayıs 01, 2021, 08:48:16 ÖS »
Voleybolda Şampiyonlar ligi finalini izledim. Vakıfbank 5. sete 4-0 önde başlamasına rağmen ordan maçı verdi. Paola Egonu maçı tek başına aldı. Lezbiyenmiş:)

https://eksisozluk.com/entry/106490209

https://imgbox.com/zNgXSm5v

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #82 : Mayıs 03, 2021, 06:07:37 ÖS »
İzleyemedim ama üzüldüm, çünkü:

Yarı final ilk maçında Vakıf kendi sahasında yenilince 2 İtalyan yorumcusu canımı sıkmıştı, çünkü laflar bize de dokunuyordu:

- Vakıfbank'ın kendi liginde kendisi kadar güçlü rakipleri olmadığı için bizimle baş edemez

- Kadın Volley'de en iyisi biziz, onların sadece paraları ve kebapları var
« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2021, 11:46:35 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #83 : Mayıs 05, 2021, 12:12:59 ÖS »
Dün gece oynanan Efes - Real Çeyrek final son maçının son çeyreğine yetiştim:

Bitime 38 sn. kala ve maç 80-80 iken Efes'ten Simon üçlük atınca o heyecan içinde bizim yorumcunun dili sürçtü: "Bir kere de bize girsin"  ;D
Gafını fark edince hemen düzeltti: "Bir kere de biz sokalım"  8)

Sonuçta Esef Bilsen 88-83'lük skorla seriyi 3-2 kazanıp Final Four'a yükseldi.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #84 : Mayıs 05, 2021, 04:47:51 ÖS »
Alıntı
"Bir kere de bize girsin"  ;D
Gafını fark edince hemen düzeltti: "Bir kere de biz sokalım"  8)
;D

İkiyüzlü oldukları için şunu yazdım. https://eksisozluk.com/entry/122838179

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #85 : Mayıs 06, 2021, 04:13:10 ÖÖ »
Güzel yorumlamışsın  :)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #86 : Mayıs 09, 2021, 06:02:30 ÖS »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #87 : Mayıs 11, 2021, 12:32:40 ÖÖ »
 ;D

Fakat bu Potukların Alper'i; Bizdeyken yıllarca hiç bir iÅŸe yaramayan adamın golü attıktan sonra elini kulağına götürmesi, kameraya koÅŸup sus iÅŸareti yapması filan..
Yahu sen küme düşme potasındasın neredeyse..  Neyse, peÅŸ peÅŸe 2 gol kaçırıp sosyeteye rezil oldu sonra  :D

Bu günkü maçlar çok daha önemli hale geldi. Biz kalan 2 maçımızı da kazanalım da, bu gün Karagümrük olmazsa haftaya Göztepe bir güzellik yapabilir belki  :)

Bu arada, Adanademirspor'un ÅŸampiyon olmasıyla bütün kapanma tedbirleri boÅŸa gitmekle beraber saat  03:50'de aniden ve birdenbire peÅŸ peÅŸe havai fiÅŸekleri patlatarak gerek beni ve gerekse kedimi havaya hoplattılar  ;D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #88 : Mayıs 11, 2021, 01:52:07 ÖÖ »
 Alper'e yıllarca iyi bile dayanmamıza raÄŸmen neyin artisliÄŸini yapıyor? Åžu an hak ettiÄŸi yerde:) Bjk'nin fikstür bizden daha rahat ama Sivas'ı yenersek belki Bjk son haftada çok stresli ve gergin olabililr. Åžampiyon olalım artık, çok özledim.

Hiç ÅŸaşırmadım. :)  Adanalılar çok ilginç insanlar. Kanları Karadenizlilerden daha çok kaynıyor. Haberlerde gördüğümüz Adana adliyesi önü kavgalarıyla büyüdük. Hele Adanaspor taraftarının açtığı ÅŸu pankart:)  https://eksisozluk.com/hosgeldiniz-orospu-cocuklari--1771215

https://twitter.com/GizemORGE/status/1391730914275770372
Kadın voleybolda Gizem Örge ile anlaşmışız. En sonunda nihayet düzgün bir liberomuz oldu. Bu arada MAA kadın voleybola sponsor olacak sanıyorduk erkek basketbola sponsor olacakmış. Dakika 14:20

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #89 : Mayıs 11, 2021, 06:36:13 ÖS »
MAA erkek basketi tercih ettiyse, seneye Vakıf'ın tekrar şampiyonluğu şimdiden belli olmuştur.

Kadın volley'de ABDL'li Kelsey Robinson'ı yollarken Gizem Örge'den başka , Karayollarından Milli pasör çaprazı Tutku Burcu Yüzgenç ve Nilüfer Bld.den Milli pasör Buse Ünal'ı transfer ettik.
Ufaklık libero Melis'i de kadroda tutmamız gerekir diye düşünüyorum çünkü bu sezonun ikinci yarısında iyi kurtarışlar yaptı.

Ah ah, sabah kahvaltısında az mı ciÄŸer ÅŸiÅŸ yedik, sıcaktan GüneÅŸe ateÅŸ eden insanların yurdunda ; O duman kadar tahrik edici bir ÅŸey yok, bir an önce ciÄŸerleri ekmek arası soÄŸanlara sarıp yemek için  :)