Gönderen Konu: FB Futbol Takımı  (Okunma sayısı 12328 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: FB Futbol Takımı:
« Yanıtla #105 : Mayıs 31, 2021, 02:26:51 ÖÖ »
Esef Bilsen Avrupa ÅŸamp. olmuÅŸ diyolla, habarım yoktu ve yutubta 38 dakikalık uzun özete rastlayınca seyrettim: ArkadaÅŸ, bu Larkin nasıl bir beladır böyle  ;D

Bir dönem bizde oynamış olan Sarunas Jasukevicius'a üzülmedim desem yalan olur, adam mealen şöyle söylemişti o dönem:
"Takımdaki özellikle Türk  arkadaÅŸlarım antrenman bitince hemen gidiyorlar ve ben çalışmaya devam edince de hayret ediyorlar, hatta herhangi bir saatte gelip tek başıma çalışmama salon görevlisi de ÅŸaÅŸkınlıkla karşılıyordu"..

Neyse, tebrikler Esef*  :)

* Bir akÅŸam müdavim olduÄŸumuz bar'a gidip ilk defa gördüğümüz yeni garsona Efes bira sipariÅŸi verdikten kısa süre sonra gelip "Abi, Esef kalmamış Pıtorgh getireyim mi?" diye sorması üzerine "Esef" aklımıza böyle yerleÅŸmiÅŸti  ;D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #106 : Haziran 02, 2021, 02:48:07 ÖÖ »
Vatandaş bira içmek istese bira da çok pahalı. Eskiden 3-4 şişe bira alabiliyorken şimdi aynı paraya 1 şişe bira alıyorsun. Şaka gibi. ;D

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #108 : Haziran 05, 2021, 09:50:26 ÖS »
Ahaha, şimdi yurt dışına kaçmış fetöcüler daha savcının iddianamesi ortaya çıkar çıkmaz hemen, yine o kumpastan sonra kaçmış bir komiseri çıkartıp yayın yapmışlardı.
Ãœstelik o kaçak komiseri yayınına ilk çıkartan  fetöcü Adem, ben de FB'liyim diyordu, la yürü ahlaksız herif.  >:(

« Son Düzenleme: Haziran 05, 2021, 09:52:53 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #109 : Haziran 07, 2021, 10:33:28 ÖS »
Bu arada, Esef'e 2.defa yenildiğimiz maçta Melih Mahmutoğlu ve Vesely'nin hareketlerini, maçın tamamını seyretmemekle beraber özetlere bakarak haksız buldum.

Ondan sonra da yok kafamıza kask geçirmeyiz de bilmem ne!

Esef'in bu sezon maalesef takımımızı yenerek lig champ. olacağını yöneticiler de biliyor, oyuncular da ve basketboldan az biraz anlayan benim gibi seyirciler de.

TBF buna rağmen elinden geleni yaparak maç cezası vermeyip, konuyu para cezası ile geçiştirdi, daha ne yapsın bu rezilliğe?

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #110 : Haziran 07, 2021, 11:38:50 ÖS »
Melih ve Chris'in en az 1 maç ceza alması gerekiyordu. Euroleague şampiyonu olduğumuzda Udoh ve Bogdanovic Nba'e gitmişti. Bakalım Efes'te Micic veya Larkin gidecek mi?

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #111 : Haziran 29, 2021, 08:49:38 ÖS »
Ali Koç bakalım önümüzdeki 3 sene ne yapacak? Önce teknik direktörü açıklasa da rahatlasak. Can Bartu hem futbol hem de basketbol oynadığı için heykelini bu şekilde hazırlamışlar.

https://twitter.com/Fenerbahce/status/1409922857526824968

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #112 : Temmuz 01, 2021, 12:47:08 ÖÖ »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #114 : Temmuz 14, 2021, 08:29:39 ÖS »
Bu oyuncuyu bilmiyorum ve bu maça da gitmem çünkü son gittiğim maç fi tarihinde bir Adana - Trabzon maçıydı, rahat seyredeyim diye Kapalı'dan bilet almış ama tribüne girişte kalıp geçememiştim, öyle bir kalabalıktı yani.
Hatta ve dahi ÅŸu an maçın sonucunu da hatırlamıyorum, çünkü para virip de seyredememiÅŸtim   ;D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #115 : Temmuz 15, 2021, 11:44:55 ÖÖ »
Adana taraftarı yüzde 50 taraftar sınırı dinlemez bu maçta stadın çoğunu doldurur. :)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #116 : Temmuz 29, 2021, 02:15:07 ÖÖ »
Dangalaklar, dımbırdak bir takım ile 2-2 berabere kalmış:

Hazırlık maçı | Fenerbahçe - Zwolle (Özet)
28 Temmuz 2021

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #117 : Temmuz 29, 2021, 02:51:08 ÖÖ »
Hazırlık maçlarında bu skorlara razıyım. Ligde bu kayıplar olmasın diyeceğim ama bizim takım yine saçma puanlar kaybeder.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #118 : Ağustos 16, 2021, 12:10:46 ÖÖ »
Adana Demirspor-Fenerbahçe maçının son 15 dakikasını seyrettim, çevredeki seslerden dolayı: Deli gibi bağırıyorlar ama bizim mahallede ADS taraftarı kimse yok, Hepsi GS-BJK'li tipler.  ;D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #119 : Ağustos 16, 2021, 01:27:38 ÖÖ »
Sıcak Adana deplasmanında kazanmak güzeldi.  ;D