Gönderen Konu: FB Futbol Takımı  (Okunma sayısı 12307 defa)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
Ynt: FB Futbol Takımı:
« Yanıtla #135 : Eylül 23, 2021, 10:26:05 ÖS »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #136 : Eylül 24, 2021, 09:05:41 ÖS »
VerdiÄŸin ikinci linkteki resimdeki Kelsey Plum: Mazi kalbimde yaradır..  :'(

Şu kızımızı şartlar ne olursa olsun bırakmamalıydık, kulübümüze yıllarca hizmet verebilecek istikrardaki tek guard'dı.

Yıllardır sadece ve sadece bir tane dandik fotbolcuya harcanan ve hiç bir verim alınamayan milyonlarca Euro ile Kadın Basket Takımı, EKA'nın yerini alabilecek iken, "Plum 400.000 Dolares istedi" diye gönderilmesi ama her sezon başlangıcında da "Amacımız ELW şampiyonluğu" diye konuşulması kabul edilemez.

İşte bu sezon, Elizabeth Williams - Amanda Zahui Center ikilisi ve hatta Kiah Stokes üçlüsüyle buyuralım kazanalım ELW'yi!

Elbette Jasmine Thomas, bu sezon WNBA normal sezonunu lider bitiren Connecticut Sun'ın Guard'dıdır, çok tecrübelidir ama artık yaşı kemale ermek üzeredir, bir Sue Bird değildir.
Kelsey Plum daha önünde uzun yıllar olan yetenekli bir genç oyuncudur.

Oysa bir gün ELW şampiyonu olmak istiyorsak bunun yolu Kelsey Plum'ı elde tutmak idi: Evet, geçen sezon ELW yarı finalinde EKA'ya 4 sayı farkla yenilirken Kelsey Plum olsaydı biz o maçı kazanırdık!

Takımımızdan "para için" gönderilen Kelsey Plum'ın önceki sezon bizden beklediği haberi alamayınca moralinin çok bozulduğu ve LV Aces'teki ilk beş yerini kaptırdığı nettir.
Bu arada Dünya şampiyonluğu madalyasını ABD takımıyla birlikte boynuna takan Kelsey Plum'ı SSK+Yemek+Yol ücretiyle çalışmaya razı edebileceğini zanneden yöneticilere selamlar.

İşte WNBA'da bu sezon üstelik 1 yıllık aşil sakatlığından dönen Kelsey Plum, takımının önemli oyuncularından Liz Campage'in Covid-19 protokolüne takılıp oynayamadığı son maçlarda sorumluluğu üzerine alıp ligi 2.ci bitirmelerindeki en büyük X faktör oldu.

Son olarak: Fransızların sakat olduÄŸunu bildikleri ve onu pazarlamak için kısa sürelerle oynattıkları Helena Ciak, neyse ki bizim ileri tetkiklerde yakalandı.  :)

« Son Düzenleme: Eylül 24, 2021, 09:08:53 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #137 : Eylül 24, 2021, 11:13:55 ÖS »
Plum'u ben de severdim. İstediği rakam da çok değildi aslında.
Alıntı
Son olarak: Fransızların sakat olduÄŸunu bildikleri ve onu pazarlamak için kısa sürelerle oynattıkları Helena Ciak, neyse ki bizim ileri tetkiklerde yakalandı.  :)

İyi ki yakaladık. Aksi takdirde skandal olurdu ve bizimkiler gizlemeye çalışırdı.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #138 : Eylül 24, 2021, 11:38:35 ÖS »
Enteresan sonuçlar: BJK de İzmir Altay deplasmanında 1-0 galibiyetten 2-1 yenildi.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #139 : Ekim 21, 2021, 07:45:12 ÖS »
 Futbol Takımı maçları burada ;D https://twitter.com/Link46885905

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #140 : Ekim 21, 2021, 08:44:50 ÖS »
Bağyan basket deplasman mağlubiyeti moralimi çok bozduğundan bu mesajını kaçırmışım.

Netekim, bu akÅŸam ilk golü yemiÅŸiz ve yayın donduÄŸunda beraberlik golünü atmışız.  ;)

Bilahare penaltı kaçırıp penaltıdan gol bulduÄŸumuz durumları mahallinde tetkik ve imza altına aldım.  :)
Ancak, 2.penaltıda ilkini kaçıran Valensiya'nın topun başına geçtiğinde nefes nefese kaldığını görünce endişelenmemek elde değildi. Netekim, kaleci köşeyi doğru tahmin etti ve bunu da dışarı atabilirdi.

Ä°kinci yarıda bu skora yatıyorlar gibi sanki bizimkiler, adamı dellendirmeyiniz  ???

Buyurunuz: 2-2   Dangalak's  Group :(

Oyuncu değişikliğinde Mesut Özil efendi yavaşca yürüyerek sahanın öbür ucundan geliyor!

Bari sadece şu takımdan iki dandik oyuncunun parasını bize verseniz de ELW kupasını kazansak.
Bu kadar para harcayıp Antrewp ile berabere kalmak?
« Son Düzenleme: Ekim 23, 2021, 11:03:15 ÖS Gönderen: Tekniker »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #141 : Ekim 21, 2021, 09:02:44 ÖS »
2. penaltıyı da kaçırsaydı hem çok küfür yer hem de psikolojik olarak çökerdi. Aynı linkten basketbol maçımızı da izleyebilirsin. Ben de burdan izleyeceğim. :)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #142 : Ekim 21, 2021, 09:04:03 ÖS »
Tamamdır.  :)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #143 : Ekim 21, 2021, 09:47:12 ÖS »
Kazanacağımız maçı beraberlikle bitirdik. Uzun yıllardır ligde şampiyon olamadığımız için Avrupa ligi umrumda değil. :D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #144 : Ekim 30, 2021, 09:11:47 ÖS »
3 maçtır yeniliyoruz.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #145 : Kasım 03, 2021, 09:51:55 ÖS »
Artık hiç bir FB Futbol maçını naklen seyretmeyeceÄŸim, hele bitik Mesut Özil'in gelmesinden sonra: "Ayh ne asist ya beaa, ayh gol attı" vs.  Aslında adam bittikten sonra geldi.
Bu değil miydi formunun zirvesindeyken kendisine sorulan "Bir gün Türkiye'de oynamak ister misiniz?" sorusuna "Ne işim var benim Türkiye'de" diyen adam!

Yan pas-geri pas-kaleciye pas-degaj-rakipten geri dönen topla yenilen atak!

Doksan dakika bu ızdıraba dayanmak mümkün değil benim açımdan:

Nasrettin Hodja'ya sormuşlar: "Keçiboynuzu sever misin?
Cevap vermiÅŸ "Bir dirhem bal için bir çeki odun çiÄŸneyemem"    :(

Bazen, keÅŸke Alman olup da Bayern Münih taraftarı olarak, takımımızın gelene geçene 3-5 atıp gönderdiÄŸi maçlarını seyretseydik diyesi geliyor insanın  ;D

Mesela yakın zamanda: Fc Bayern vs Benfica 5:2     

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #146 : Kasım 04, 2021, 01:34:24 ÖÖ »
Sevinmek için sevmedik seni gibi arabesk söylemlere gerek yok. Kötü günde elbette yanında oluruz. Ancak saçma sapan transferler yapıp dengesiz bir hocayla anlaşırsan taraftarı yine üzersin. Bayern Münich de hiç acımıyor.  ;D

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: FB Futbol Takımı
« Yanıtla #147 : Kasım 07, 2021, 09:07:14 ÖS »
Dakika 75 ve kendi sahamızda 2-0 mağlup durumdaykene ve 1 penaltı kaçırmışkene maç 2-2 bitti.

Yok, maçı elbette seyretmedim, aşağıdan sesler gelince beinsport sitesine baktım ve tahmin ettiğim gibi AdanaDemirspor Hatay'ı 1-0 yenmiş ve o arada gördüm bizim maçımız olduğunu.
Sonra aklıma gelince FB TV'yi açtım, 2-0 gerideydik ve yayın gitti. Neyse tekrar açtığımda 90+3 filandı, maç 1-2 olmuş ve son anda penaltıyla 2-2 bitmiş.

Vav, Mesut penaltıyı da gole çevirdi ki, yeri sağlam artık:

Hollandalı bir oyuncumuz vardı hani Robin Van Persie, bir GS maçında topa vururken ayağı kayıp düşmesi sonucu o vuruÅŸ falso alıp gol olmuÅŸ ve biz de o maçı bu golle 1-0 kazanınca  ertesi sezon için kontratı yenilenince "Sakatım" diyerek oynanamış ama ertesi sezon gittiÄŸi Hollanda'da takır takır oynayıp Milli takımlarına bile seçilmiÅŸti. Paracıklarını tiko aldı tabi bizden.

Yasaaa Fenerbahsee  >:(

« Son Düzenleme: Kasım 20, 2021, 10:00:22 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #148 : Kasım 08, 2021, 04:13:45 ÖÖ »
O sene deli gibi para harcamıştık ama şampiyon olamadık. Bu sene de öyle olacak gibi. :'(

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #149 : Kasım 21, 2021, 09:33:48 ÖS »