Gönderen Konu: FB Futbol Takımı  (Okunma sayısı 12322 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
FB Futbol Takımı
« : Şubat 02, 2021, 09:42:13 ÖS »
Biraz önce imzamı anlaşılır hale getirmekle uğraşırken Google aramada Hatay-FB futbol maçını maçını hatırlayınca özetini seyrettim ve şunu gördüm:

Tamam, 2-1 yenmişiz ama kalecimiz Altay'ın inanılmaz kurtarışları sayesinde..

- Peki aylardır Altay'a aÄŸzına geleni söyleyen ve kimi de maalesef  "Sözde" FB seyircisi olan tipler utanmış mıdır acaba?    >:(

- Bayan Volley takımı bu sezon fena gitmiyor ve şu an ikinci sırada ligde. Oysa yıllardır Vakıf ve Eczacı'nın gerisinde 3.sırada yer alıyorduk. Vakıf da bu sezon Çinli Zu Ting yok ve bu önemli fırsat. Ayrıca oyun kurucu genç Melis bu sezon inanılmaz şekilde gelişme kaydetmiş, harika: Nasıl ki Naz Aydemir'i Brezilyalı koç Ze Roberto Türk Voleyboluna kazandırdıysa, Melis'i de Sırp koç Zoran Terziç kazandırmış görünüyor:

- Erkek basket takımımız ise baÅŸka bir enteresan durum sergiliyor: Eourolig'de üst üste 8 galibiyet al, Kimki'yi deplasmanda 100'lük yap ama  sonra git ligde Antep deplasmanında 100'lük olup gel, inanılmaz laubalilik!
« Son Düzenleme: Aralık 04, 2021, 09:17:54 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
Ynt: FB Futbol Takımı:
« Yanıtla #1 : Şubat 02, 2021, 11:11:27 ÖS »
https://www.fenerbahce.org/haberler/kulup/2020/10/baskanimiz-saglik-sponsorumuz-acibadem-grubu-nun-yk-baskani-mehmet-ali-aydinlar-ile-bir-araya-geld

Haberde görüldüğü gibi Mehmet Ali Aydınlar eskisi gibi sağlık sponsorumuz oldu. Sezon sonunda da Mehmet Ali Aydınlar yeniden kadın takımına sponsor olacak diyorlar. Eğer öyle olursa Eczacıbaşı ve Vakıfbank ile denk şartlarda mücadele ederiz. Onların bütçesi çok daha iyi. Guidetti geçenlerde Twitter üzerinden açıklama yaptı. Kendisi milli takımın da hocası. Açıklamalarına dikkat etmeli.

https://twitter.com/Gio1315/status/1353273494696562689

Esas oyuncu ayartan kendisidir. Alttaki yorumlarda bu durumdan bahsetmiÅŸler.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : Şubat 02, 2021, 11:48:23 ÖS »
Harika haber , MAA gelirse FB bayan Volley tekrar eski günlerine dönebilir: Yeter ki ELW F4 kritik maçta Eczacı'ya 2-0 galipken yenildiÄŸimizde  "Para virdik, oynasanına gızlar" deyip salonu terk edip ve ertesi gün 3.cü olduÄŸumuz maça bile gelmemezlik etmesin:"

Guidetti de fazla konuÅŸmasın, Vakıfbank hem Avrupa ve hem de Dünya kulüpler ÅŸampiyonu olduÄŸunun ertesinde, Vakıfbank'ta ÅŸubenin kapatılmasını isteyen yönetim kurulu üyesi  tipler olmuÅŸtu: "Gızların bacaa ve zıpladıklarında beli görünüyo, tahrip oluyoruz"  >:(

Neyse bu sorunu T-Short'ların ve mayoların  boyunu uzatmakla çözdüler  ;D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #3 : Şubat 03, 2021, 12:17:09 ÖÖ »
Sen şimdi hatırlatınca mayolu dönem aklıma geldi:) Bir de o zaman set sayısı 25'ti galiba. Benim merak ettiğim bir soru var. Kadın basketbolda lezbiyenlik çok görülürken kadın voleybolda niye yok? Varsa saklıyorlar mı? Not: Yaşam tarzları beni ilgilendirmez ve tercihlerine saygı duyarım. Sadece meraktan sordum.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : Şubat 04, 2021, 08:23:51 ÖS »
Volley'de Basketbol kadar yok eşcinsel ilişkiler. Benim tek bildiğim, İtalyan Milli Takımı ve Bergamo oyuncusu Francesca Piccinini idi, kendisi açıklamıştı.

Ligde ve Avrupa'da 58 maçtır hiç yenilmeyen kadın volley takımımız, tarih olarak yanlış hatırlamıyorsam 2010 yılnda Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen Avrupa Şampiyonlar Ligi finalinde İtalya'nın Bergamo takımına 2-0 yenik duruma düştükten sonra durumu 2-2'ye taşıyıp ama 5.sette şampiyonluğu kaçırmıştık ve bizi yıkan ise Francesca Piccinini olmuştu o maçta. Ayrıca MVP seçilmişti:

Hep yazmak istemiÅŸtim: Volleyci kızlar Basketçi kızlardan büyük oranda çok daha güzeller, ellerini sallasalar 50 tane erkek dilleri dışarda peÅŸlerinden koÅŸar  :D

Brittney Griner ve karısı; Yani, Griner karısından daha kadınsı:   ;D
(Bu vesikalıklar daha niÅŸanlı iken birbirlerine girip polis gözaltısına alındıklarında çekilmiÅŸ, karısı Glory Johnson'ın bizdeki espriyle "Tipsizlikten 6 ay yatarı var")  :D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #5 : Şubat 04, 2021, 09:50:52 ÖS »
Piccinini'yi hatırladım. Kariyerinin son döneminde başka bir İtalyan takımına gitmişti. O takımla da finalde Vakıfbank'ı yenip bir kez daha Şampiyonlar ligini kazanmıştı. Voleybol ve tenisçilerin daha güzel olma sebebi bu sporda temas yok. Basketbolda fiziksel temas var ve güç antrenmanları doğal olarak daha yoğun. Voleybolcular kadınsı gözükürken basketbolcularda bunu pek göremiyoruz. O vesikalık fotoğraf ne öyle ;D Dediğin gibi o tiplerden 6 ay yerler. Bir de suç işlemişler gibi bakmışlar:)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : Şubat 05, 2021, 12:37:51 ÖÖ »
Suçlu gibi bakmışlar çünkü karakolda çekildi bu vesikalıklar , en azından ikisi de şüpheli idi polis göz altısı neticesinde ama soruÅŸturma sonucunda ikisi de birbirinden davacı olmadığı için serbest bırakılıp daha sonra da evlendiler    :)

EÅŸler arasında ve özellikle erkek rolü üstlenen kiÅŸide bir çekicilik olması gerek, diÅŸinin onu tercihi için;  Maddi ya da tip olarak:
Ä°kisi de Griner'da var ama Glory Johnson gerçekten tipsizlikten 6 ay  :)
Glory'de hiç bir al beni yok.

Sonuç olarak: Aptal Brittney Griner  ;D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #7 : Şubat 05, 2021, 01:51:49 ÖÖ »
Ben de kendisine safkan apaçi demek istiyorum:)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #8 : Şubat 12, 2021, 03:35:32 ÖS »
Voleybolda Şampiyonlar ligi eşleşmeleri belli oldu. Önceden Çeyrek finalde Rus ve Fransız takımı da olurdu. Şu an 4 İtalyan, 3 Türk ve 1 Polonya takımı var.

https://twitter.com/voleybolplus/status/1360188355061944321
https://twitter.com/_mehmetsevinc_/status/1360188274418081794

Gönlümden geçen Fenerbahçe - Eczacıbaşı finali. Mantık ise İmoco - Vakıfbank finali dyor.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : Şubat 13, 2021, 09:12:46 ÖS »
Vakıfbank'taki Ä°sveçli Haak çoh eyi, Zhu Ting nam Çinliden sonra iyi bulmuÅŸlar  :)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : Şubat 13, 2021, 09:26:13 ÖS »
Bu arada, Glory Johnson'a laf eder etmez hatun tepemize dikildi dün, Kayseri-FB maçında, OMG  ;D

Korktum ben  8)

Bir de, futbol takımı olarak Karagümrük'ü 2-1 yenmişiz ama 2-0 olduktan sonra illa bir gol yememiz mi lazım?

Ha, bu günkü Kayseri-FB kadın basket maçında olduğu gibi son çeyreğe 32 sayı önde girip yavaş yavaş kazandıklarını harcayıp maçı 71-50 önde bitirebilirsin.

Ama bu FB futbol takımı yıllardır "At ve üstüne yat" taktiğiyle oynuyor, olmuyor işte.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #11 : Şubat 13, 2021, 10:30:43 ÖS »
Glory Johnson ve Kayseri'yi yan yana getiremiyorum. Kayseri takımına sözüm yok ama o şehirde Glory Johnson'un cinsel tercihini kabul etmeyecek kitle oldukça fazla. Neyse ki bu kitle kadın basketbolu takip etmiyor.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #12 : Şubat 20, 2021, 12:46:47 ÖÖ »
Basketbol takımı üst üste 10. maçı da kazandı. Nazar değmesin. :)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : Mart 01, 2021, 10:05:50 ÖS »
Trabizonu deplasmanda yenmiÅŸiz hayret bir ÅŸey  :)
Özet'te gördüm, Mesut bey ceza sahasına doÄŸru sol tarafındaki oyuncuya top çıkarmış, böyle yapmayanı Avrupa'da dövüyorlar zaten  :D
Ama bu Trabzon kalecisi Uğurcan da çok başarılıydı netekim.

Ancak ELW'de Esef Bilsen'e çok fena yenildik, neyse Darüşşafaka deplasmanında son anda paçayı kurtardık.
Bu sezon geri alınan Guduric, geçen sezon tüm Fenerliler tarafından hiç de hoş karşılanmıyor muydu, ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bağyan Volleyde Avrupa'dan elendik sanırım, bu sezon ligde de ikinci oluruz.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #14 : Mart 02, 2021, 04:22:43 ÖÖ »
Futbolda galibiyete ÅŸaşırdım. :) Basketbolda Efes saçma sapan üçlük yüzdesiyle oynadı. Bi ara üçlüklerde 12/19 atıyordu. Normal bir yüzdeyle oynasalar yine de yenemezdik. Mental açıdan maça hazır deÄŸildik. DediÄŸin gibi taraftar Guduric'i istemiyordu ama ben beÄŸeniyordum. Nba macerası kısa sürüp yeniden bizle anlaÅŸtıktan sonra 10. maçtır kazanıyorduk ilk defa maÄŸlubiyet aldık. Voleybolda ilk maçı evimizde kaybedince ÇarÅŸamba akÅŸamı oynanacak 2. maçtan ümidimi kestim maalesef.  Kadın basketbol ELW'de çoÅŸtur bizi:)