Muhtelif > NBA, Türkiye Ligi ve Euroleague

Nba

(1/7) > >>

Metality:
Bu sezona sakatlıklar damga vurdu. Dolayısıyla favori takımların bazıları elendi. Özellikle Brooklyn Nets ve Los Angeles Lakers elenince en çok Nba başkanı üzülmüştür. Lakers 2-1 önde olduğu seride Anthony Davis sakatlanınca seri tersine döndü ve Phoneix seriyi kazandı. Nets'te James Harden sakattı, Kyrie Irving de sakatlanınca çok zor duruma düştüler. Los Angeles Clippers'ta Kawhi Leonard sakatlanınca Phoenix'e elenmek üzere. 3-1 gerideler. Phoenix en son 93 yılında Michael Jordan'a karşı final oynayıp kaybetmişti. Doğu finalinde Bucks 2-1 önde. Hawks'te Bogdonovic'in diz sakatlığı etkiliyor, performansı düştü. Bu sezon finali az reyting alabilir. Phoneix Suns - Milwaukee Bucks finali olursa her maçı izlemem. Bu final için uykusuz kalamam:)

//www.youtube.com/watch?v=EpJN2EvwoM8

Metality:
Atlanta Hawks, Milwaukee Bucks'ı  yenip seriyi 2-2'ye getirdi. Hawks'te Bogdanovic sakatken oynuyordu. Bu maç Trae Young olmamasına raÄŸmen kazandılar. Bucks'ta Giannis Antetokounmpo sakatlandı. Durumu ciddi diyorlar. Ben bu kadar sakatlığın yaÅŸandığı baÅŸka bir sezon hatırlamıyorum.

//www.youtube.com/watch?v=257m4Ku0c2M

Metality:
Ve Phoenix Suns finalde. Tamam iyi oynuyorlar ama eşleştikleri Lakers, Denver ve Clippers serilerinde rakibin önemli oyuncuları sakattı. Kawhi Leonard sakat olmasaydı bu seriyi Clippers kazanırdı.

//www.youtube.com/watch?v=d_CCOi4XpZg

Metality:
Finalin adı Phoenix Suns - Milwaukee Bucks. Bu finalin her maçını izleyeceğimi sanmıyorum. Şampiyonlar ligi 2004 sezonundaki Porto - Monaco finali gibi birşey bu:)

//www.youtube.com/watch?v=LLigNSe-hIM

Metality:
En son 1993 yılında final oynayan ve hiç şampiyonluğu olmayan Phoenix Suns ile son finalini 1974'te oynayan ve tek şampiyonluğu 50 sene önce olan Milwaukee Bucks mücadelesinin ilk maçını Phoenix Suns kazandı.

//www.youtube.com/watch?v=bNXzz9jJXIc

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git