Gönderen Konu: Yeni sezon fikstürü belli oldu:  (Okunma sayısı 1452 defa)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
Yeni sezon fikstürü belli oldu:
« : Ağustos 26, 2021, 06:36:47 ÖS »
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde yeni sezon fikstürü belli oldu.

Yayıncı kuruluşun tesbiti için Başkan H.Türkoğlu'nun Ankara'da görüşmeler yaptığını söyleyen TBF CEO'su Ömer Onan, yeni sezonda maçların şimdilik % 50 seyircili oynanmasını planladıklarını da sözlerine ekledi.

Başlama tarihi henüz ilan edilmeyen ligde (Geçen sezon 3 Ekim'de başlamıştı) sezonun ilk haftasının eşleşmeleri şu şekilde oluştu:
(Takımımız 3.haftada GS ile karşılaşacak)

Fenerbahçe - Çankaya Üniversitesi

OGM Ormanspor – İzmit Belediye

Beşiktaş – Nesibe Aydın

Elazığ İl Özel İdare – Hatayspor

Bursa BŞB – Antalya 07 Basket

Bellona Kayseri Basketbol– ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi

Botaş– Galatasaray

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde yeni sezonun ilk yarısının fikstürüne ulaşmak için:

https://bys.tbf.org.tr/Yuklemeler/Icerik/Dosya/1-24082021-KBSL%2021-22.pdf

« Son Düzenleme: Ekim 13, 2021, 02:54:29 ÖS Gönderen: Tekniker »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
Ynt: Yeni sezon fikstürü belli oldu:
« Yanıtla #1 : Eylül 08, 2021, 12:39:33 ÖS »
Yeni sezonda başarılar. Sezon öncesi Arzu Özyiğit ile röportaj yapılmış.

https://twitter.com/salontribunu/status/1435527226599133186

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : Eylül 09, 2021, 07:44:55 ÖS »
Röportajın yayın tarihi 7 eylül ve Helena Ciak yerine transfer konusunda Arzu hanım diyor ki:  "önümüzdeki günlerde hocamız Víctor Lapeña ve yeni yöneticimiz sayın Kemal DanabaÅŸ ile birlikte durum toplantısı yapıp... Mutlaka yeni transferlerimiz olacaktır."

Zaman daralıyor ve seçenekler giderek azalıyor.

Tek kalan Merkez oyuncumuz Kiah Stokes ile lig ve ELW çok zor olacaktır.
Ãœstelik Stokes'un takımı LV Aces Playoffları garantilemesinin yanı sıra,  finale kalması da yüksek ihtimal görünüyor ki o zaman tam yandık demektir.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #3 : Eylül 28, 2021, 01:39:57 ÖS »
Gelişim takımından A takımına iyi oyuncu gelecek mi bakalım. https://twitter.com/salontribunu/status/1442767715668828162

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : Eylül 29, 2021, 02:58:32 ÖÖ »
Kadromuzda DoÄŸa Adıcan, Ä°rem Sözen,  AyÅŸe Yılmaz ve Ä°dil Saçalır gibi altyapı oyuncularımız var ama diÄŸer şöhretli oyuncularımızın arasından kısa sürede sıyrılıp ilk beÅŸe geçmeleri zor görünüyor.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : Ekim 04, 2021, 12:42:19 ÖÖ »
Satou Sabally'nin WNBA'da işi biteli tam 10 gün oldu, nerede bu, neden gelip takıma katılmadı halen?

Kayla McBride'ın da WNBA'daki işi biteli 7 gün oldu, nerede bu, neden gelip takıma katılmadı halen?

Kala kala 1,5 gün kaldı ELW ilk deplasmanımız için, şu ana kadar gelmediler ve gelseler de Jet-Lag filan..

Bu tür oyunculara tepki koymamak elde değil:

Mesela Satou Sabally  Zaten sakatlığından dolayı bu sezon WNBA'da hiç bir verim saÄŸlayamamış bir oyuncu olarak neden gecikiyor ki?

Mesela Kayla McBride: Geçen sezon da çok gecikerek gelmişti.

Oysa 6 Ekim tarihinde GS ile ilk ELW maçımıız var: Bu oyuncuları getireceksiniz kardeşim.

Yok yorulmuÅŸlar da bilmem ne, paracıklarını FB'den aksatmadan alırlarken hiç yorulmuyorlar ama  >:(

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #7 : Ekim 04, 2021, 01:35:28 ÖÖ »
Katılıyorum. Buraya para kazanmaya geliyorlar. O halde ilk maçımızda da sahada olmalılar. Muhtemelen yönetimden izin aldılar.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #8 : Ekim 05, 2021, 12:15:19 ÖÖ »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : Ekim 05, 2021, 02:46:34 ÖÖ »
Önce saÄŸlık kontrolünden geçer  her halde, takımla hiç çalışma yapmadan bakalım çarÅŸamba günü GS maçında oynayacak mı?

Sabally'den haber yok hala, WNBA son döneminde bir sakatlık geçirmişti, umalım tamamen atlatmış olsun.
Son maçının son çeyreÄŸinde yürüyüşünde bir sorun olmuÅŸtu sanki, kenara alındığında en uca oturmuÅŸ ve ve yanındaki takım görevlisi  bir müdahalede bulunacakmış gibi eline plastik eldiven giyerken kamera tekrar sahaya çevrilmiÅŸti.
Endişelenmiştim ama sonra tekrar oyuna dönmüş ve o maçta oyunda olduğu sürece çok efor sarf etmiş ama elenmişlerdi.

--------------------

Ahaha, Kayla kendi hesabından "Naberrr" diye mesaj atınca bir kiÅŸi daha benim gibi C.Parker'ın YDÃœ maçının son saniyesinde kaçırdığı serbest atışları unutamamış  ve kayla'ya  cevap yazmış ;D

"Hiç alışamadım size , hala 16/17 deki candece parker ın 1 saniye kala 2/0 attığı maçtayım"

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #10 : Ekim 05, 2021, 01:27:06 ÖS »
Alıntı
"Hiç alışamadım size , hala 16/17 deki candece parker ın 1 saniye kala 2/0 attığı maçtayım"
;)
Sabally 3 gün önce instagram paylaşımında Back in NY yazmış. New York'ta takılıyor ÅŸu an.  https://imgbox.com/S1GKxfiz
« Son Düzenleme: Ekim 05, 2021, 01:30:32 ÖS Gönderen: Metality »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : Ekim 06, 2021, 04:10:30 ÖÖ »
Alıntı
;)
Sabally 3 gün önce instagram paylaşımında Back in NY yazmış. New York'ta takılıyor ÅŸu an.  https://imgbox.com/S1GKxfiz

ELW-GS maçımız için Resmi sitemizden yapılan açıklamaya göre "...Satou Sabally,  sakatlığı sebebiyle kadroda yer almıyor." !

23 Eylülde Phoenix'yenilip elendikleri maçta sakatlığının nüksettiğinden şüphelendiğimi belirtmiştim.
Ama verdiÄŸin resme bakınca ne desem bilemedim, tamam oturup sürekli aÄŸlayacak hali yok ama bana  GS derbisi pek umurunda deÄŸilmiÅŸ gibi göründü..

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #12 : Ekim 06, 2021, 01:24:07 ÖS »
Ben Sabally'den çok umutluydum ama instagram paylaşımlarını gördükten sonra basketbolun hayatında öncelik olmadığını gördüm. Umarım beni yanıltıp beklediğimiz potansiyelini gösterir.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : Ekim 06, 2021, 01:51:00 ÖS »
Ben de Sabally'den çok ümitliydim ama, "ama" sı var artık..

EDİP: FIBA, Youtube'da biraz önce yeni bir hesap açarak bu akşam oynanacak maçların linklerini ekledi: https://www.youtube.com/channel/UChsN13M_uLLQQ8lFewoXxzA

----------------------

Bu arada akşamki maçı TRT Spor Yıldız verecek ama Youtube/FIBA hesabı kayboldu ve TRT deplasman yayınlarını youtube'dan alacaksa, o iş olmayacak görünüyor..
FIBA, ELW ana sayfasındaki youtube linklerini de kaldırmış!

UMMC EKA kulübü de resmi Twitter hesabından sormuÅŸ 4 saat önce: " YouTube'daki FIBA ​​sayfası nereye kayboldu?".  Ama, FIBA kapı duvar.
Ãœstelik FIBA mı yoksa Twitter mı yaptı bilmiyorum ama bu son derece normal soruyu bile hemen " Rahatsız edebilecek içerik" diye etiketlemiÅŸler, yapacağınız iÅŸin Emenike..  >:(    ;D
https://twitter.com/InSiteBCUMMC/status/1445630758647779329?s=20

Böyle giderse sadece FB ve GS'nin ELW'de sadece iç saha maçlarını seyredebileceğiz demektir.
Durum vahim  :o

« Son Düzenleme: Ekim 06, 2021, 03:24:06 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #14 : Ekim 06, 2021, 02:41:09 ÖS »
Zaten az sayıda kadın basketbol izleyicisi var. Bu tutumlarını anlamıyorum. Herkes her maçı rahatça izleyebilmeli.

Şu mesaja çok güldüm. https://eksisozluk.com/entry/128788134

Yuhalama ve ıslıklama olmamalıymış ve milli oyuncular varmış:)) BU milli maç değil ki. Küfür ve hakaret olmadığı sürece rakibi baskı altına almak için ıslık ve yuhalama olur. :)