Muhtelif > NBA, Türkiye Ligi ve Euroleague

Türkiye Ligi

(1/12) > >>

Metality:
Pazartesi günü sahamızda Anadolu Efes ile maçımız var. Efes Euroleague'de oynadığı 4 maçı da kaybetti. Moral ve çıkışa geçmek için bizi yenmek isteyeceklerdir. Bizim ikili savunmamız zayıf. Micic ve Larkin'in perdeleme üzerinden oynayacağı oyunları engellersek kazanabiliriz.

Sabit Fikir:
BSL 4. Hafta Özet | Fenerbahçe Beko 90-68 Anadolu Efes   

Maçın Kısa Özeti:        //www.youtube.com/watch?v=46RnjpxYzyw
-------

Ä°lk Devre: 47 - 31  (24-16, 23-15)  Ä°yi gidiyoruz, aynen devam çocuklar.

Üçüncü Devre:  68 - 45

Maç Sonu:  90 - 68    :)

Son çeyreğin başlarında 4-10 seri yiyince biraz endişelenmiştim ama takımımız mükemmel bir sonuca imza attı.

Fenerbahçe Beko: Devin Booker 15 sy, Nando De Colo 13 sy 9 asist, Tarık Biberoviç ve Şehmuz Hazer 12'şer sy, Melih Mahmutoğlu 11 sy.

Anadolu Efes: Rodrigue Beaubois 20 sy, Erten Gazi 14 sy, Deshane Larkin 11 sy 6 ast, Kevin Dunston 6 sy 11 reb.

Metality:
Efes bu maçı yükselişe geçme maçı olarak görür ve iyi oynarlar diye düşünüyordum ama yüz ifadelerinden bile maçı kaybedecekleri belliydi. Bizim takımın enerjisi güzeldi. Efes'e karşı hızlı hücumdan çok sayı bulduk. Güzel ve net galibiyetti. :) Efes'te sanki form durumu değil de ego savaşları var gibi. Ergin Ataman ve Micic'in arası bozulursa hiç şaşırmam.

Şunu da yazmııştım ama bu kadar çok beğenileceğini düşünmüyordum. https://eksisozluk.com/entry/129204117

Sabit Fikir:
EkÅŸide güzel yazmışsın, beÄŸenilmesi normal  :)

Metality:
Teşekkürler. :) Çok sert bir fikstüre giriyoruz. Ciddi bir sakatlık olmaz umarım.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git