Gönderen Konu: Fenerbahçe Opet Sultanlar Ligi Maçları  (Okunma sayısı 9873 defa)

Çevrimdışı Tekniker

• Administrator
  • Newbie
Fenerbahçe Opet Sultanlar Ligi Maçları
« : Ekim 13, 2021, 04:21:43 ÖS »
Bu sezon Misli.com Sultanlar Ligi kadın volley maçlarının TrtSpor Yıldız ve Misli TV'den veriliyor.
Ancak Misli TV oynanan maçların arşivini tutmasına rağmen, TRT bunu yapmıyor: Yayınlayıp geçiyor.

Mesela dün oynanan Eczacıbaşı-Vakıfbank derbisini TrtSpor Y. yayınladı: "Aç gözünü seyret, tekrarı yok bunun"  ;)

Fenerbahçe Opet takımımızın ligdeki ilk maçını Güney Kore'li bir arkadaş yüklemişti, ben de Arina'yı FB formasıyla ilk resmi maçında seyredeyim diye baktım ama Arina kenardaydı ama maçta yoktu, video altına yine 2 yabancı yorum, merakımı giderirken Arina Federovtseva'nın nasıl takip edildiğini de gösteriyordu:

- Arina oynamadı çünkü ayağında hafif bir ağrı vardı, önemli bir şey değildi ve ITC onayı Rusya Federasyonu tarafından geç yayınlandı. Her neyse, umarım 12 Ekim'de evinde Nilüfer'e karşı oynayacak.

- RusFed, Arina'nın transferini engellemeye çalıştı, çünkü federasyon kadın ligini geliştiremedi ve birçok genç yeteneği boşa harcadı.

Fenerbahçe: 3 vs Bolu Belediye: 0 | Turkish League 2021/2022 | 08.10.2021

Maçın Tamamı:       
--------------------------

Fenerbahçe Opet: 3 - Nilüfer Bld: 1      (20-25, 25-10, 25-11, 25-17)  Misli.com Sultanlar Ligi,  12.10.2021

Fenerbahçe Opet formasıyla ilk maçına çıkan Arina Federovtseva birinci sette biraz tutuktu, kanaatimce seyircinin müthiş tezahüratı kızımızı şaşırtmış olmalı, arkadayken servis karşılamakta zorlandığını gören rakip, servisleri onun üzerine atarken takım arkadaşları onu saklamaya çalıştı.
Bu seti kaybettikten sonra Arina skorer kimliğini gösterip 19 sayı kazandırırken, vatandaşı Lazareva 16, Eda Erdem Dündar 13, Popovic ve Meliha 9'ar sayıyla ona eşlik ettiler.
Zaten, ikinci sete 12-0 önde başlayınca Nilüfer Bld. dağıldı.

Maçın Tamamı:             
--------------------------

Eczacıbaşı: 2 - Vakıfbank: 3    Misli.com Sultanlar Ligi,  12.10.2021

- Maçtan sonra keyfimi kaçıran husus, Vakıfbank oyuncusu Brezilya'lı Gabi Guimaraes'in demecini görmemle oldu:
"...Ben de hatalar yaptım. Umarım Fenerbahçe maçı, bu hataları düzeltmemizde yardımcı olacak..."

Yahu bu ne kibirdir, bu ne saygısızlıktır?  >:(
Bunca yıldır sporun çok türlüsünü izledim, bir müsabaka öncesi son derece zayıf bir rakibe karşı bile böylesine terbiyesizce bir söylemde bulunulduğunu görmedim, duymadım.

Sen git de, son yıllarda bütün Milli maçlarında sizleri tokatlayan ABD Kadın Volley takımına karşı hatalarını düzelt!

- Ayrıca ikinci sette bloklarından seken topa Eczacıdan Hande Baladın ve Saliha Şahin koşup son anda birbirlerine bırakınca sayıyı kaybederlerken Saliha da yere düştü.
İşte Volley sahalarında görmediğimiz bir şekilde takım arkadaşına karşı centilmenlik dışı bir hareket yaptı Hande:
Yere düşen arkadaşına yardım edeceğine topu alıp yere süratle vurup arkasını dönüp gitti.
Oysa Eczacı açısından Saliha ilk setin yıldızıydı.

Bir kibirli hareket de burada görmüş olduk.
« Son Düzenleme: Aralık 11, 2021, 11:02:17 ÖÖ Gönderen: Tekniker »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
Ynt: Fenerbahçe Opet Sultanlar Ligi Maçları
« Yanıtla #1 : Ekim 13, 2021, 08:53:44 ÖS »
Bunların taraftarı da kibirli. Sanki her sene Vakıfbank - Eczacıbaşı finali oynanıyormuş gibi yeni sezon ile ilgili yorum yaparken Fenerbahçe yokmuş gibi davranıyorlar. Taraftarımız ilk maça giderken sıkıntı çekmiş.

https://twitter.com/adursunoglu/status/1447956971160838149
https://twitter.com/alperalp72/status/1447951971546173445

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : Ekim 13, 2021, 09:59:06 ÖS »
Bunlar hep, görevli olunca kendilerini bir ÅŸey sanan cahillerin icraatları.  >:(

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #3 : Ekim 14, 2021, 07:34:56 ÖS »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : Ekim 16, 2021, 04:29:34 ÖÖ »
Misli.com Sultanlar Ligi

VakıfBank - Fenerbahçe Opet

VakıfBank Spor Sarayı,  16.10.2021, 13.00,  Yayın:  TRT Spor Yıldız

-----------------

Vakıfbank 10 saat önce TuÄŸba'nın da çalışırken resmini koymuÅŸ  ???

Bu gün deplasmanda oynayacağımız maçın tanıtımı için de Gabi'nin gif'ini koymuÅŸ Vakıf  >:(

Kadın basket maçımızla aynı saatte olduÄŸu için seyredemeyeceÄŸim,  sonradan tekrarı yayınlanırsa bakarız artk.
« Son Düzenleme: Ekim 16, 2021, 04:35:27 ÖÖ Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #5 : Ekim 16, 2021, 01:04:11 ÖS »
Trt spor maçları geç ekliyor. Bu maç mesela sonradan eklenmiş.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : Ekim 16, 2021, 03:26:08 ÖS »
Vakıfbank: 1 - Fenerbahçe Opet: 3

(31-29, 29-31, 19-25, 14-25)

Ahahaha bu da Gabi'ye kapak olsun: Düzeltme böyle olur iÅŸte  ;D
Bütün kızlarımıza tebrikler, Federovtseva sen bir yıldızsın  :)

Üçüncü setin sonuna yetiÅŸebildik, hadi TRT Yıldız, maçın tekrarını yükle de ayağımızı uzatıp seyredelim  :D

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #7 : Ekim 16, 2021, 03:38:32 ÖS »
https://twitter.com/trtsporyildiz/status/1449338769648365574

Vakıfbank'ı sahadan sildik.  :) Federovtseva genç yaşına raÄŸmen ÅŸov yaptı. BaÅŸka bir takıma kaptırmayız umarım.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : Ekim 16, 2021, 07:44:22 ÖS »
https://twitter.com/trtsporyildiz/status/1449338769648365574

Vakıfbank'ı sahadan sildik.  :) Federovtseva genç yaşına raÄŸmen ÅŸov yaptı. BaÅŸka bir takıma kaptırmayız umarım.

Bu sahneyi defalarca seyrettim ÅŸimdi, teÅŸekkürler paylaşım için  :)

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #9 : Ekim 17, 2021, 12:41:08 ÖÖ »
Maçın tekrarı eklense de ÅŸu ana bi daha baksam. DediÄŸi gibiyse  bu bölümü youtube hesabıma eklerim.

https://sarimelekler.biz/?p=16440

Rezillik. https://eksisozluk.com/entry/129142671
« Son Düzenleme: Ekim 17, 2021, 04:17:22 ÖÖ Gönderen: Metality »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : Ekim 17, 2021, 08:58:49 ÖS »
Maçın tekrarı eklense de ÅŸu ana bi daha baksam. DediÄŸi gibiyse  bu bölümü youtube hesabıma eklerim.

https://sarimelekler.biz/?p=16440

Rezillik. https://eksisozluk.com/entry/129142671

Vakıfbank-Fenerbahçe Opet maçının tamamı TRT Yıldız tarafından eklendi:  :)       
-------------------------

Ben maçın tamamını dün akşam yabancı birisinin yüklediği ve görüntü net olmasa da izlemiştim, alıntı yaptığın twitter'daki linkten.

Umarım aşağıdaki kullanıcının dediği gibidir, yoksa büyük rezillik gerçekten: O andan sonra üst üste 3 veya 4 sayı verdik..

Mustafa TemiztaÅŸ
@mtemiztas
·
10h
Maçtaydım. Fenerbahçe'yi kutlarım. Terziç Buse ile başlamasa maçın hakkı 3-0'dı. Arka arkaya o kadar çok sayı aldı ki Fenerbahçe toplar diğer tarafta birikti. Kimse de farkında değildi. İlk kez tanık olduğum ilginç bir andı.

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #11 : Ekim 17, 2021, 10:34:02 ÖS »
Çok da önemli olmayan bu maç 1 günde nasıl 308 bin izlenme almış. Voleybola ilgi mi arttı?¿ :)

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : Ekim 18, 2021, 02:11:39 ÖÖ »
Aslında dün akÅŸam WNBA finali olmasaydı ben de seyredeyim sonradan demiÅŸtim  :)

Fakat ÅŸimdi videonun sonuna giderek baktım Eczacı gene 2 set vererek puan kaybetmiÅŸ,  enteresan..

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : Ekim 19, 2021, 02:56:42 ÖÖ »
19 Ekim 2021 Salı,  Saat  19:00,   Yayın:  youtube.com/misliTV

Fenerbahçe Opet: 3  - Sarıyer Belediyesi: 1     (25-12, 18-25, 27-25, 26-24)

Sarıyer Bld. takımının  Eczacı'dan 2 seti nasıl aldığının daha beterini az daha bu akÅŸam uygulamalı olarak seyredecektik:

Bu maçı 3-1 kazandık ama FB koçu Terziç'in 2.sette çok geç mola alması ve Naz'ın yerine düşündüğü pasör Buse'den bir cacık olmayacağını anlayana kadar set gitti.
Ayrıca 3. ve 4. setlerde hep geriden gelip kazanmak güzel ama Fenerbahçe'ye yakışmıyor: Çünkü bu maçı 3-1'de kaybedebilirdik, direkten döndük.

Sultanlar Ligi 4.maçında Eczacı'dan 2 set alan Sarıyer Bld. takımını konuk ediyoruz.  FB TV'de canlı verileceÄŸi yazılmış, bakacağız bakalım.

(Sn.Misli TV, bir kaç saat önce canlı yayını ilan edip ÅŸimdi de iptal etmiÅŸsiniz, adamı dellendirmeyiniz.)  >:(

Link deÄŸiÅŸtirmiÅŸler, bize böyle küçük tatlı sürprizlerle gelin  Misli TV'ciÄŸim  ;D

Canlı Yayın:               
« Son Düzenleme: Ekim 19, 2021, 09:30:16 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Hero Member
« Yanıtla #14 : Ekim 19, 2021, 08:42:24 ÖS »
Sarıyer maçını şu an 36 bin kişi izliyor. Voleybola ilgi yükselmiş.