Gönderen Konu: Euroleague  (Okunma sayısı 8557 defa)

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
Ynt: Euroleague
« Yanıtla #30 : Eylül 14, 2021, 04:58:45 ÖS »
Şekip Mosturoğlu son olarak bir soru üzerine Efes Pilsen'in final serisi devam ederken Mirsad Türkcan'ı ayartıp yıldız oyuncuyla sözleşme imzaladığını, ancak Fenerbahçe'nin bunun üzerine Mirsad ile sözleşme yenilediğini de sözlerine ekledi.

https://www.ntvspor.net/basketbol/organize-isler-bunlar-579e751dc873cc20ac3fe44b

Mirsad çok mu masumdu? Bu karakterdeki Mirsad ile sözleşme yenileyip formasını salona asıyorsak Damir Mrsic ve Bobby Dixon daha çok hak ediyor. Mrsic'i unuttuk bari Dixon'un formasını emekli edelim. Nba bile en sonunda Toni Kukoc'un hakkını verdi. Biz de verelim.

https://eksisozluk.com/entry/128018986

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
Ynt: Euroleague
« Yanıtla #31 : Eylül 15, 2021, 12:36:39 ÖÖ »

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
Ynt: Euroleague ve Türkiye Ligi
« Yanıtla #32 : Eylül 16, 2021, 04:15:21 ÖS »
Telekom hazırlık maçı başladı.

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #33 : Eylül 17, 2021, 04:03:22 ÖS »
Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Koleji

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #34 : Eylül 18, 2021, 03:05:14 ÖS »
Fenerbahçe Beko - Galatasaray NEF üçüncülük maçı.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #35 : Eylül 18, 2021, 08:41:54 ÖS »
FB - GS maçında 7-0 ile başlayıp daha sonra geri düşünce kapatmayı düşünürken, youtube hata mesajı verdi ve yayın kendiliğinden kapandı.

Özellikle seyrettiğim bölümde 2-6 serbest atış rezaletti. İyi ki yayın kendiliğinden kapanmış.
Yoksa, hazırlık maçı bile olsa 4 çeyreÄŸi de GS'ye karşı geride bitirip neticeten 91-85 gibi bir skorla kaybedilen maçın tamamını izlemek ızdırap olacaktı.  >:(
« Son Düzenleme: Eylül 20, 2021, 07:54:33 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #36 : Eylül 19, 2021, 12:39:54 ÖÖ »
Hem BahçeÅŸehir'den hem de Gs'den fark yedik.  :'(

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #37 : Eylül 20, 2021, 09:56:07 ÖS »
Basketbol Süper Ligi'nde yeni sezonda başantrenörlere, her maçta 1 kez olmak üzere, tekrar izleme talep etme (challenge) hakkı verildi. Başantrenörler, yaptığı itirazda haklı bulunursa; hakları devam edecek, gerekli olması halinde bir kez daha itiraz yapabilecek.
https://twitter.com/BasketMerkez/status/1440006840314744838

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #38 : Eylül 21, 2021, 02:07:07 ÖS »

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #39 : Eylül 27, 2021, 08:27:26 ÖS »
Basketbol Süper Ligi'nde yeni sezonda başantrenörlere, her maçta 1 kez olmak üzere, tekrar izleme talep etme (challenge) hakkı verildi. Başantrenörler, yaptığı itirazda haklı bulunursa; hakları devam edecek, gerekli olması halinde bir kez daha itiraz yapabilecek.
https://twitter.com/BasketMerkez/status/1440006840314744838

Olumlu bir karar, Volley de olduÄŸu gibi  :)

Ancak bu karar Kadınlar liginde de geçerli mi ?
« Son Düzenleme: Eylül 27, 2021, 08:29:14 ÖS Gönderen: Sabit Fikir »

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #40 : Eylül 28, 2021, 12:41:09 ÖÖ »
Kadınlarda da uygulanır umarım. Bu karar için geç bile kalındı. Bu arada ligde ilk maçımızı kazandık. Euroleague yerel ligleri öldürdüğü için lig maçlarının çoÄŸunu izlemiyorum. Önemli maçları izlerim tabii.  :) Euroleague ilk 5 hafta proogramı.

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #41 : Eylül 29, 2021, 07:38:58 ÖS »
Darüşşafaka maçının özetini seyretmiştim.

Kadın basket ve son dönemde kadın Volley maçlarını izlerken yaÅŸadığım stres yetiyor, bu nedenle erkek basket ve futbol maçlarının özetleriyle yetiniyorum, tabi galip gelmeleri halinde  ;D

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #42 : Eylül 29, 2021, 11:00:24 ÖS »
Geçen sene sadece kadın basketbol şampiyon oldu. Bu sene yanına futbol ve belki de erkek basketbol da eklenebilir. Bakalım Djordjevic ne yapacak?

Çevrimdışı Metality

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #43 : Ekim 01, 2021, 01:41:12 ÖS »
Dün futbol maçında daha sezon başlarında lig lideri takımın oyuncularını yuhalayan şimarık ve sabırsız taraftarı görünce bu sene basketbolda da bu cins taraftarları göreceğiz. Taraftarı eleştirirken yönetimi de unutmayalım. Bu saçma bilet fiyatlarıyla salona 6 bin kişi gelmez. Önemli maçlarda ilgi olur. Kızılyıldız'da eksikler varmış.

https://twitter.com/novica_ubica/status/1443553392958259201

Çevrimdışı Sabit Fikir

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #44 : Ekim 01, 2021, 08:51:23 ÖS »
Dün futbol maçında daha sezon başlarında lig lideri takımın oyuncularını yuhalayan şimarık ve sabırsız taraftarı görünce bu sene basketbolda da bu cins taraftarları göreceğiz. Taraftarı eleştirirken yönetimi de unutmayalım. Bu saçma bilet fiyatlarıyla salona 6 bin kişi gelmez. Önemli maçlarda ilgi olur. Kızılyıldız'da eksikler varmış.

https://twitter.com/novica_ubica/status/1443553392958259201

Bu durumda Kızılyıldız' yenmemiz gerekir.

Bilet fiyatlarına şimdi baktım da, 2 maç için bile olsa gerçekten yüksek, ayrıca en pahalı bilet her halde saha kenarı olsa gerek ama göz hizasında o kalabalık oyuncu gurubu içinde çoğu pozisyonu görememek hatta dev gibi bir adamın seyircinin üzerine düşme tehlikesi var.

Mesela geçen bir WNBA maçında kenardaki topa hamle yapan kadın basketçi, durumunu ayarlayamayınca saha kenarında oturan bir dayının kucağına bacaklarını da açarak laps diye oturup adam da kollarıyla ona sarılınca ortaya çıkan bu erotik sahne bütün salonda tezahüratla karşılanırken, reji de 2 defa tekrarını verdi  ;)

Ama erkek basket öyle mi, "DaÅŸ düşebilü, ayı çıkabilü"   :D

Bu arada TBF, salona gelecek seyirciler için  aşı olduktan sonra 3 ay olarak belirttiÄŸi geçerlilik süresini 13 Eylülde 6 ay olarak güncellemiÅŸ, ne dediÄŸiniz belli deÄŸil, ya bir kalkıp gidin be !

------------

FB futbol takımı için spor yazarlarının ortak düşüncesi, bu takımın santrforu yok.
Oli maçını açtım, takımlar orta sahada iken 1 dakikalığına mutfağa gidip geldiğimde sol üst köşede 48 (Onu saniye zannettim) ve 0-1 skoru görünce, yahu ne zaman golü yedik diye sinirlenip kapattım.
MeÄŸerse maçın 48.dakikası imiÅŸ  ;D, eÅŸki'ye bakınca anladım ve bir daha geri dönmedim yayına. Sonuca bakınca da kendi sahamızda 3-0 yenildiÄŸimizi gördüm.
Yazılanlara bakılırsa çok eleştirilen kalecimiz Altay'ın 5-6'lık bir hezimeti önlediği belirtiliyordu, hem de kendi sahamızda!